Novinky na české módní scéně: The Dogs a Zástěrka

The Dogs, Skořepka 9, Praha 1

V pražské Skořepce je možné již pár měsíců zavítat do nového concept storu The Dogs. Ne, není to obchod s oblečky pro psy. A ne, není to jen tak ledajaký obchod s módními doplňky. S The Dogs se totiž rýmují slova kůže, kvalita a smysl pro detail. Najdete tu značky, které nikde jinde nejsou: Massimo Trulli, Campomaggi, Fred de la Bretonière nebo Chibs.

Kdo chce raději kvalitu před kvantitou, vyplatí se tu investovat. Kůže a kašmír jsou skutečně velmi příjemné na dotek, doplňky mají perfektně propracované detaily.

Cestovat stylově je možnédíky celokoženým nebo částečně látkovým zavazadlům, na wishlistu by neměly chybět také šátky lehké jako pírko.

Překvapením je i spolupráce obchodu s herečkou Aňou Geislerovou. I když se celá kolekce teprve připravuje, můžeme se těšit na originální kožené doplňky.

Zajímavý je také interiér, ve kterém je vše v dokonalém protikladu. Zeď otlučená na cihlu vyčnívá mezi blankytně bílými stěnami, křišťálové lustry visí vedle klasických stowattových žárovek a nad starou kamennou dlažbou ční zámecké klenuté stropy.

Projekt Zástěrka

Projekt Zástěrka představuje kolekci zástěr od českých designérů. Autorkami myšlenky Zástěrky jsou PR managerka Lucie Pavlásková a Kristina Netíková, majitelka Bistra19, kde jsou zástěry kromě webové stránky také v prodeji.

Každý měsíc představí svou vizi jiný český designér. Nyní to byly již zmiňované Anna Tušková a Radka Sirková (Chatty), Miro Sabo, Jakub Polanka & Olo Křížová se svou speciální valentýnskou edicí a Belka. Všechny stojí 1 500 Kč.

V březnu se fanoušci mohou těšit na kuchyňskou módu od Pavla Ivančice, do budoucna i na výtvor Moniky Drápalové nebo Denisy Nové.

Kuchyň je nové přehlídkové molo.