Nové stylové obchody v Praze

Následující článek čtenářům představí nové zastrčené obchůdky, které je mohou příjemně překvapit. Inspirace k nadcházejícím svátkům dárků není přece nikdy dost!

1. Nový obchod Donny Karan v nákupním centru pražských Arkád má jako první obchod DKNY na světě nový koncept, který bude postupně převeden do všech vlajkových butiků na světě. K dostání jsou tu kabelky, boty, peněženky, tašky, pásky, brýle a další doplňky z kolekce podzim/zima 2011-2012.

2. Designové papírnictví Polopapelo na adrese Senovážná 2, Praha 1 zákazníky přivítá barevným, přátelským interiérem a módními bločky a diáři například od legendárního Jordioho Labandy nebo extravagantní návrhářky Agathy Ruiz de la Prada.

3. Gaudí ve Fashion Aréně ve Štěrboholích okouzlí svou elegantní módou, navíc za ceny o 30 % nižší oproti běžným prodejným sítím.

4. Kadeřnictví Toni&Guy v pražské Opletalově ulici č.4 na Praze 1 sice není módním obchodem, ale nováčkem, kde klientce vytvoří stylový účes na míru její osobnosti.

5. Basmatee ve Školské 7, Praha 1 zaujme svou atmosférou, která připomíná berlínské butiky s alternativní módou. K dostání jsou zde známé značky jako Onitsuka Tiger, WeSc nebo Obey i kolekce talentované české návrhářky Kristýny Javůrkové.