Nivea – kosmetika pro každý den

Na kosmetiku Nivea mnozí z nás nedají dopustit, a to jak díky její typické vůní, tak především díky její kvalitě.

Symbolem této kosmetické značky je modrá krabička, která je součástí snad každé domácnosti. Design není ničím přehnaně luxusním, naopak je jednoduchý a snadno zapamatovatelný.

V roce 1911, kdy byla Nivea uvedena na trh, byl její obal nikoliv modrý, nýbrž žlutý, a dokonce jej i zdobily zelené zakroucené lístky, které odpovídaly době, kdy světu vládl tzv. secesní styl.

Od tohoto designu výrobci upustiil až v roce 1925, kdy se rozhodli pro dnes již známou modrou krabičku s bílým nápisem Nivea.

Za zrodem této úžasné kosmetiky stojí chemik Dr. Isaac Lifschützem a farmaceutik Dr. Oscar Troplowitz.

Jaké výrobky značky Nivea stojí za to vyzkoušet?

Nivea Protect & Care Deodorant ve spreji

Deodorant Nivea dokáže zbavit a chránit v letních horkých dnech před nepříjemným pocením a případným zápachem. Pro oblíbenost vyživujícího krému Nivea byl vytvořen právě tento deo-spray, který voní přesně jako ikonický krém.

Je velmi příjemný a nedělá žádné nepříjemné kruhy v oblasti podpaží ani „nežmolkuje“. Rozhodně se jedná o výrobek kvalitní, jak je ostatně pro tuto značku typické.

Regenerační tělové mléko Nivea Repair & Care

Toto tělové mléko je určené pro osoby, jež trpí na extra suchou pokožku. Opravdu je to jeden z těch krémů, které dokážou hloubkově vyživit a hydratovat.

Navíc krásně a příjemně voní a zanechává sametový pocit na těle. Co je rozhodně další výhodou, je dávkovač, který se zalíbí snad každému.

Tekuté mýdlo Nivea Creme Soft

Jemné a zvláčňující tekuté mýdlo Nivea Creme Soft se skvěle postará o ruce díky krémovému složení. Další výhodou je jeho cena a kvalita, kvalitní mýdlo za tak nízkou cenu se rozhodně vyplatí.