Denní krém: Nivea Visage bioxilift

Denní krém na obličej od Nivea je zaručenou klasikou. Není třeba se bát o kvalitu ani o účinnost krému, protože Nivea jednoduše nikdy nezklame.

Pro stárnoucí pokožku platí jedno pravidlo – hydratovat, hydratovat, hydratovat, aby nedocházelo k vysoušení a následnému rychlejšímu stárnutí pleti. Nikdo nechce mít vrásky, bohužel však patří k životu.

Dnes je na výběr z mnoha krémů proti vráskám, stačí si tedy jen vybrat tu správnou značku. Jednou z těch ověřených je i Nivea, která je oproti jiným cenově dostupná a navíc ji lže najít doslova na každém rohu.

Denní krém na vypnutí pleti Nivea Visage při pravidelném používání pleť vypne a zbaví malých nedokonalostí. Výsledky jsou viditelné zhruba po dvou týdnech.

Krém Expert Lift oproti tomu slibuje okamžité výsledky. Nikoho pravděpodobně nepřekvapí, že po první aplikaci se žádná velká změna nekoná. Krém je však velmi příjemný, neucpává póry a nevytváří mastný film. Ihned se vstřebává.

Co krém Nivea Visage Expert Lift obsahuje?

Tak především tento denní krém na pleť obsahuje účinné látky, jako je přírodní výtažek z anýzu nebo kyselina hyaluronová, která je všeobecně známá pro své blahodárné účinky v boji proti vráskám.

Aby byly účinky krému viditelné, je třeba jej používat pravidelně. Nanáší se každé ráno na důkladně vyčištěnou pleť, krk a dekolt. Stačí malé množství. Krém by měl díky tomu vydržet dlouho.