Nina Ricci L’Eau Fraiche

Krásná na první pohled a neodolatelná po prvním přivonění. Nebezpečně přitažlivá a pro nadcházející jarní období jako stvořená. Tak lze popsat dámskou toaletní vodu Nina L’Eau Fraiche.

Tentokrát se jedná o skutečně jemnou, sladkou a romantickou vůni. Je jako dokonalé růžové jablíčko, které přímo svádí k utrhnutí a ochutnání. Není pochyb o tom, že nejedna žena této toaletní vodě propadne po prvním přivonění.

Romantická vůně Nina L’Eau Fraiche.

Vůně Nina L’Eau Fraiche ve formě toaletní vody je svěží, sladká a šťavnatá. Hodí se perfektně na denní nošení a skvěle vynikne hlavně na jaře a v létě.

Ovšem její svěží a pozitivní vůně plná květů a ovoce, které kvete a zraje především v létě, v člověku vyvolá pocit štěstí a dobré nálady i přesto, že je venku pod bodem mrazu.

Nina L’Eau Fraiche byla na trh s parfémy uvedena v roce 2013, tudíž se jedná o poměrně mladou vůni. Nicméně nikoho zřejmě nepřekvapí, že sklízí nebývalý úspěch.

Složení vůně Nina L’Eau Fraiche:

  • hlava: mandarinka, neroli, jablko
  • srdce: pivoňka, třešeň, gardénie
  • základ: pižmo

Nositelka této vůně nejprve pocítí svěží aroma mandarinek, jablek a neroli. V srdci pak následují nejen ovocné tóny v podání třešní, nýbrž i květinové esence, jako je omamná a romantická pivoňka nebo gardénie.

Všechny tyto vonné ingredience jsou umocněny pižmem, které se nachází v základu vůně, a tvoří tak jeden dokonalý a neodolatelný celek.