Neviditelná podprsenka Original Bye Bra

Přelomová novinka v oblasti podprsenek – to je neviditelná podprsenka se silikonovými nálepkami Original Bye Bra. Je lehká, z tenkého silikonu a díky krytkám na bradavky skryje vše, co má být skryto.

Original Bye Bra je určená všem ženám, které mají rády svůdné oblečení, chtějí mít pevná ňadra a přitom nechtějí ukazovat ramínka od podprsenky. Hodí se pro ženy, které netouží po tom, aby jim pod průsvitným oblečením prosvítalo spodní prádlo, tedy podprsenka.

Materiál podprsenky Original Bye Bra

Neprůhledná podprsenka Original Bye Bra je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu (polyetylen, akryl) a je vhodná pod všechny minimalistická trička, topy i tílka. Je to podprsenka, která se dá nosit i pod krajkové svůdné prádélko nebo třeba pod plavky.

Nejvíce ji žena ocení při nošení pod průsvitné halenky, blůzy a jiné průhledné oblečení. Original Bye Bra určitě nezkazí výsledný dojem, ba naopak, umocní ho, protože svým nositelkám „vymodeluje“ krásná a pevná ňadra.

Jak podprsenku Original Bye Bra udržovat

Silikonová průhledná podprsenka se nepere ani neomývá, po několika nošeních se musí vyměnit, protože pak už nelepí. To může být nevýhoda. V balíčku jsou čtyři páry u velikosti A–C, u dalších velikostí D–F a F–H jsou to tři páry a ke každé velikosti je přidán jeden pár krycích nálepek na bradavky.

U krycích nálepek na bradavky, které jsou pokryté mikrovláknem tělové barvy, je pozitivem, že jsou omyvatelné a opakovatelně použitelné