Neviditelná podprsenka Original Bye Bra

picture-29-1369836218-8804851

Před dvěma roky zhruba v tomto období jsem pěla ódy na podprsenku Bravo Brazilliant Bra. Hledala jsem totiž vhodnou neviditelnou podprsenku, kterou bych si mohla vzít pod přiléhavý krajkový top bez ramínek. Nakonec jsem tuto textilní (takže ne zcela neviditelnou, neviditelná byla pouze ramínka) podprsenku bez ramínek využila při mnoha příležitostech, hodila se pod plesové šaty i pouzdrové šaty do práce, pod topy bez ramínek, pod korzety a tílka s překříženými ramínky. S podprsenkou Bravo Brazilliant Bra jsem byla spokojená, nicméně s odstupem času jsem poznala, že nevýhodou této podprsenky je, že po několikerém nošení a praní bylo na ní použití znát, a navíc ani nošení této podprsenky pod průsvitnými tílky nebylo to pravé ořechové.

Před rokem jsem narazila na jiný typ podprsenky. Jednalo se o silikonové košíčky bez ramínek, které se přilepí pod ňadry. Jenže podprsenka byla vyrobena ze silikonu, který byl tlustý a těžký, a tak v případě, že jsem se zpotila, jsem podprsenku lovila až někde u pupku. A ani s výsledným tvarováním mého poprsí jsem jaksi spokojená příliš nebyla.

Rok se s rokem sešel a já jsem objevila další přelomovou novinku v oblasti podprsenek – a to neviditelnou podprsenku se silikonovými nálepkami Original Bye Bra. Konečně to pravé pro mě. Je lehká, z tenkého silikonu a díky krytkám na bradavky skryje vše, co má být skryto. Je určená všem ženám, které mají rády svůdné oblečení, chtějí mít pevná ňadra, ale přitom nechtějí ukazovat ramínka od podprsenky nebo netouží po tom, aby jim pod průsvitným oblečením prosvítalo spodní prádlo, tedy podprsenka.

Z jakého materiálu je podprsenka Original Bye Bra vyrobena

Neprůhledná podprsenka Original Bye Bra je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu (polyetylen, akryl) a je vhodná pod všechny minimalistická trička, topy i tílka. Podprsenka, která se dá nosit i pod krajkové svůdné prádélko nebo třeba pod plavky. Nejvíce ji oceníte při nošení pod průsvitné halenky, blůzy a jiné průhledné oblečení, protože určitě nezkazí výsledný dojem, ba naopak, umocní ho, protože svým nositelkám „vymodeluje“ krásná a pevná ňadra.

Jak podprsenku Original Bye Bra udržovat

Silikonová průhledná podprsenka se nepere ani neomývá, po několika nošeních se musí vyměnit, protože pak už nelepí.To může být nevýhoda. V balíčku jsou čtyři páry u velikosti A–C, u dalších velikostí D–F a F–H jsou to tři páry a ke každé velikosti je přidán jeden pár krycích nálepek na bradavky. U krycích nálepek na bradavky, které jsou pokryté mikrovláknem tělové barvy, je pozitivem, že jsou omyvatelné a opakovatelně použitelné