Nejkrásnější telefon s krystaly Swarovski

Nás ženy na telefonech většinou nezajímá příliš to, co telefon všechno dokáže, ale hlavně to, jak vypadá. Muži se nám smějí, že jsme povrchní a nechápou, že nedokážeme ocenit to jejich věčné hraní si s telefonem, ty všechny nové funkce mobilů a vychytávky… Jenže my ženy věci chceme především používat (a ne si s nimi hrát) a chceme, aby „ty“ věci byly pokud možno hezké, abychom se s nimi cítily příjemně.

Naštěstí tvůrci telefonu našli kompromis. Dokázali vyrobit telefon, který je nabitý funkcemi a který patří k nejlepším telefonům, jaký si dnes můžete koupit. Ale zároveň jde o telefon, který připomíná spíše šperk, než technický přístroj. Z tohoto telefonu zkrátka budeme mít radost i my ženy, ale schválí nám ho i muži, protože má dostatek funkcí a vychytávek.

Mluvím o telefonu Samsung Galaxy S3, který byl vyroben ve speciální edici s krystaly od Swarovského. Samsung Galaxy S3 Swarovski edition je osázen celkem 516 krystaly a je prostě nádherný. Za vznikem této úpravy telefonu stojí společnost Amosu Couture, která se na podobné předělávání věcí do luxusního provedení specializuje.

Tolik mé zasnění nad tímto krásným telefonem. Teď trošičku čísel z reálného světa: Obávám se, že si takovýto telefon nebudu moct nikdy koupit, protože jeho cena odpovídá jeho exkluzivitě. Jedná se o luxusní zboží a za luxus se platí částky tomu přiměřené… V přepočtu kolem 70.000 Kč.

Asi mi nezbude než si na svůj jemně ošoupaný telefonek, který má přesně tolik funkcí, kolik potřebuji, koupit nějaký přívěšek nebo nějaké nálepky s perličkami či rovnou nový a stylový hezký kryt a radovat se z maličkostí.