Nebojte se barevných kabelek

Kabelky, to je pro nás ženy oblíbené téma. Kabelek vlastníme rovnou hned několik, malé, velké, hranaté, čtvercové, obdélníkové… Jenže jakou mají barvu? Ruku na srdce, která z nás má kabelku jinou než černou? Za černou kabelkou následují kabelky v barvě šedé, béžové nebo bílé, barevné kabelky jsou spíše výjimkou.

Přiznejte si samy, kdy jste si naposledy pořídily barevnou kabelku? A přitom barevné kabelky vypadají tak krásně a neodolatelně…

Černá kabelka je klasika

Je pravda, že klasika je klasika, a proto černá kabelka vévodí našemu šatníku. Každého napadne, že černou kabelkou se nic nezkazí. Jenže taky nikoho takový módní doplněk nenadchne, neosloví, nepřekvapí, nešokuje, nezaujme.

Barevné kabelky oživí váš šatník

Nebojte se barevných kabelek a oživte své outfity, zmodernizujte své šatníky a dejte vale nevýrazným černým kabelkám, kabelám i taškám, které působí fádně.

Pořiďte si nachové tašky, tyrkysové kabelky nebo korálové kabely a získejte ten správný šmrnc. Na tyto netradiční barvy vsází například značka módních doplňků LYDC, která pochází z Velké Británie.

Jestli se domníváte, že je těžké sehnat na trhu barevné kabelky, pak vězte, že není nic jednoduššího. Zcela snadno najdete značky módních doplňků a kabelek, které oproti jiným módním značkám dávají přednost barevným kabelkám, jasným a sytým barvám, pestrým a hravým tónům a nebojí se experimentovat s barvami.

Příkladem toho může být britská značka kabelek Kris-Ana, jejíž kabelky preferují širokou škálu barev, vybrat si můžete syté a jasné barvy, jako červenou kabelku, žlutou tašku, stejně jako jemné odstíny barev (světle zelená kabelka, světle modrá kabelka apod.).

Dalšími moderními barvami, které jsou u žen velmi oblíbené a často velmi vyhledávané, jsou růžová a fialová. Tyto barvy dominují v nabídce kabelek značky Tom Joule. Nebojte se, že s růžovou kabelkou budete vypadat jako holčičky. Budete se cítit sebejistě, a přitom romanticky.

Pořiďte si barevnou kabelku a staňte se nositelkou novodobých trendů.