Nebojte se barevných kabelek

Kabelky, to je pro ženy oblíbené téma. Kabelek vlastní ženy obvykle hned několik. Jsou malé, velké, hranaté, čtvercové či obdélníkové. A jakou mají barvu?

Žena má málokdy kabelku jinou než černou. Za černou kabelkou následují kabelky v barvě šedé, béžové nebo bílé, barevné kabelky jsou spíše výjimkou. A přitom barevné kabelky vypadají tak krásně a neodolatelně.

Černá kabelka je klasika

Je pravda, že klasika je klasika, a proto černá kabelka vévodí každému šatníku. Černou kabelkou se totiž nic nezkazí. Jenže černá kabelka také nikoho příliš nenadchne, neosloví, nepřekvapí, nešokuje ani nezaujme.

Barevné kabelky oživí šatník

Barevné kabelky oživí outfity a zmodernizují šatníky, nepůsobí tak fádně jako černé kabelky.

Nachové tašky, tyrkysové kabelky nebo korálové kabely a dodají ten správný šmrnc. Na tyto netradiční barvy vsází například značka módních doplňků LYDC, která pochází z Velké Británie.

Sehnat na trhu barevné kabelky je velmi jednoduché. Existuje řada značek módních doplňků a kabelek, které oproti jiným módním značkám dávají přednost barevným kabelkám, jasným a sytým barvám, pestrým a hravým tónům a nebojí se experimentovat s barvami.

Příkladem toho může být britská značka kabelek Kris-Ana. Její kabelky preferují širokou škálu barev. Vybrat si lze syté a jasné barvy. V nabídce jsou červené kabelky, žluté tašky a stejně tak jemné odstíny barev (světle zelená kabelka, světle modrá kabelka apod.).

Dalšími moderními barvami, které jsou u žen velmi oblíbené a často velmi vyhledávané, jsou růžová a fialová. Tyto barvy dominují v nabídce kabelek značky Tom Joule. S růžovou kabelkou vypadá každá žena jako holčička. S takovou kabelkou se každá cítí sebejistě, a přitom romanticky.