Návrhy kuchyní

Pokud si jen těžko dokážete představit novou kuchyň, sladění jednotlivých prvků, materiálů, barev a dekorací, pak si potřebujete vypracovat kompletní návrh kuchyně.

V minulosti když si chtěl člověk udělat novou kuchyni, musel zajít na pobočku, kde mu vypracovali návrh kuchyně. Samozřejmě ne zadarmo a navíc s jistým časovým odstupem.

Dnes je však situace jiná. Téměř každý renomovaný prodejce nábytku nabízí návrhy kuchyní online plně ve 3D. Tímto způsobem se dá návrh kuchyně přizpůsobit nejen běžným požadavkům. Dokonalá počítačová vizualizace ukáže reálnou představu špičkového designu nábytku, který vytvoří tým architektů a designérů firmy.

Detailní 3D vizualizace kuchyně

Návrh kuchyně a návrh interiéru se řeší komplexně a dolaďuje se do posledních detailů. Vizualizace jako jsou reálné kresby dřeva, jeho odstínu nebo lesku barvy, reálné žulové pracovní desky, reálný typ židlí včetně sedačky a její potahu a všech dalších doplňků a dekorací, dokáží konkrétní představu ujasnit dřív, než se začne návrh kuchyně nebo jiného nábytku opravdu realizovat. 

Díky tomu si zákazník může ještě více vyladit kychuň do konkrétní podoby, protože grafická kuchyně z počítače je téměř k nerozeznání od reálného provedení.

Je však třeba upozornit, že každé zobrazovací zařízení (monitor, TV, a pod.) může stejnou barevnou škálu zobrazovat s mírnými odlišnostmi. Grafický návrh je třeba spíše chápat jako „designově-vizuální“ pomůcku.