Nálepky na zeď – květiny

Každé dítě si určitě prošlo obdobím, kdy stále lepilo na stěnu nad postelí nebo i všude jinde ledajaké nálepky. Buď s nějakou tématikou, například kytičky, auta, barbie a podobně, nebo lepilo, co mu přišlo pod ruku.

Květinky jako takové, si určitě lepily hlavně dívky, kterým se líbila barva, tvar nebo celá květinka. Nálepky mají velmi silné lepidlo, které se udrží na stěně i pár let. Po letech však již nejsou v takovém stavu, jako když byly nalepeny.

Avšak nálepky na zeď nejsou jen takové, jaké se většinou přidávají do různých časopisů pro děti. Některé jsou vyráběny s kvalitního vinylu, který dodá nálepkám delší životnost a mnohým lidem na první pohled mohou připadat jako opravdové.

Velmi oblíbenou tématikou pro nálepky jsou květiny. Někteří lidé si je lepí na stěnu i úplně u podlahy. Nálepky na stěnu se vzorem květin jsou vyráběny většinou v rozměrech 1:1, nebo v 2:1. Při koupi nálepek na zeď si můžete ve většině případů vybrat, zda chcete mít nálepku lesklou nebo matnou. Matná vypadá více realisticky, někomu se však víc líbí lesklé.