Nálepky na zeď – květiny

Každé dítě si určitě prošlo obdobím, kdy stále lepily na stěnu nad postelí nebo i všude jinde ledajaké nálepky. Buď s nějakou tématikou, například kytičky, auta, barbie a podobně, nebo lepily co mu přišlo pod ruku.

Květinky jako takové, si určitě lepily hlavně dívky, kterým se líbila barva, tvar nebo celá květinka.Ty, které si to lepily už jako malé, jim nálepky s větší pravděpodobností odpadli, ale nálepky mají velmi silné lepidlo, které se udrží na stěně i pár let, avšak již ne v takovém stavu jako když byla nalepena.

Avšak nálepky na zeď nejsou jen takové, jaké se většinou přidávají do různých časopisů pro děti.Některé jsou vyráběny s kvalitního vinylu, který dodá nálepkám delší životnost a mnohým lidem na první pohled mohou připadat jako opravdové.

Velmi oblíbenou tématikou pro nálepky jsou květiny. Někteří lidé si je lepí i na stěnu úplně při zemi, vždyť proč ne, netřeba jejich zalévat a nic podobného. Nálepky na stěnu se vzorem květin jsou vyráběny většinou v rozměrech 1 ku 1, nebo v 2 ku 1.Při koupi nálepek na zeď si můžete ve většině případů vybrat, zda chcete mít nálepku lesklou nebo matnou. Matná vypadá více realisticky, ale někomu se líbí i lesklé.

.