Nakupování potravin na internetu

Pravidelné nákupy patří k našemu každodennímu životu, na druhou stranu je to do jisté míry obrovská ztráta času. Jen si to představte. Velký nákup, který děláte pravidelně jednou, až dvakrát týdně, trvá minimálně hodinu, někdy i déle. K tomu si připočtěte frontu u pokladny.

Navíc málokdy nakoupíte jen to, co jste si napsali na lísteček. Vždycky přihodíte něco navíc. Jsou lidé, kterým nakupování nevadí. Ale na druhé straně také ti, pro které je to nutné zlo. A to nemluvě o starých či nemocných lidech a maminkách s malými dětmi. Naštěstí se nabízí ještě jedna možnost, jak nakoupit a to z pohodlí vašeho domova. Je to snadné, rychlé a praktické.

Nebojte se změny

Maloobchodní řetězec Tesco umožňuje zákazníkům už více než dva roky rozvoz objednaného zboží po celé republice. Jde o naprostou revoluci v online nakupování potravin přes www.itesco.cz. Není divu, že si tento způsob nakupování získal mnoho příznivců.

Výhody jsou opravdu obrovské. Ušetříte čas, můžete si v klidu z pohodlí domova nebo kanceláře objednat vše, co potřebujete. Nemusí se jednat pouze o potraviny, ale také drogistické zboží. Následně je zboží zabaleno a připraveno pracovníky nejbližšího obchodu Tesco a dovezeno až k vám domů. Nejprve byla tato služba umožněna pouze Pražanům, postupně se však rozšiřuje do všech větších měst po České republice, jakými jsou Brno, Mladá Boleslav, Kolín, Kladno, Hradec Králové, Liberec a Jablonec nad Nisou.

Může to být i levnější

Paradixně můžete nákupem potravin z pohodlí domova oproti návštěvě kamenné pordejny i ušetřit. Mluvíme zde o využití slevových kupónů. Pokud jste již v eshopu Tesco nakupovali, možná víte, že před zaplacením máte možnost vyplnit políčko „slevový kupón“. Nejedná se o žádný voucher ze slevových webů, jako je Slevomat.cz, ale o kupón, který můžete zdarma získat na internetu. Můžete využít třeba Kuponer.cz. Při použití těchto slevových kódů na iTesco.cz můžete získat doparvu zdarma nebo slevu z celkové výše nákupu a ta může dosáhnout i na více než 10 %.

Využijte výhodného nakupování

Tento způsob nakupování patrně nejvíce využívají ženy na mateřské dovolené, které nechtějí s malými dětmi běhat po krámech. Starší lidé nemají většinou takový přehled v nakupování přes internet, i když často jim s tím pomáhají příbuzní. Další skupinou stálých online zákazníků jsou pracovně vytížení lidé, kteří nechtějí ztrácet čas nákupy.

Výhody jsou jednoznačné. Nakupování přes internet je pohodlnější, rychlejší a do jisté míry také můžete ušetřit peníze. Na internetu snadněji odoláte lákadlům, která uvidíte v obchodě. Lidé tak často nakoupí až dvakrát tolik věcí, než vlastně původně chtěli.

A co oceníte patrně nejvíc je, že vám zaměstnanci nákup nejen dovezou, ale také vynesou až do bytu. Pokud nemáte k dispozici auto, jistě to pro vás bude velká úleva. Nákup můžete provést prakticky kdykoliv během dne a pokud je to jen trochu možné, svou objednávku dostanete už druhý den. Svůj nákup si můžete sepisovat celý týden, jedině co je podmínkou dodání do druhého dne, je ukončení nákupu do 23 hodin předchozího dne.

Online nakupování vám usnadní život, ušetřený čas můžete věnovat své rodině nebo koníčkům. Nemáte se vůbec čeho obávat. Ovoce, zelenina i pečivo je vždy čerstvé, dostanete pouze výrobky, které jsou neporušené a naprosto v pořádku. Pokud by tomu tak náhodou nebylo, můžete uplatnit reklamaci.

Štítky: internet, jídlo, nakupování, potraviny