Nahaté vzpomínky na mládí

Společná fotka polonahého nebo úplně nahého zamilovaného párečku – to je teď strašně in. Je úplně normální, že dvojice chce mít na památku společné fotky. Ale proč se v poslední době dostává tak moc do módy nechat si udělat společné akty? A proč ještě k tomu musí ty akty viset na webových stránkách fotografů, aby si je mohl prohlédnout naprosto kdokoliv?

Tuhle módu odstartovaly celebrity. A jejich fotky se příliš neliší od společných aktů „obyčejných“ párů. Některé prostě vypadají neskutečně, úžasně a sexy, jiné jsou jen trapné. Zatímco třeba Victoria a David Backhamovi jsou přesně ten pár, který si může dovolit společně pózovat jen ve spodním prádle a je na ně hezký pohled, přesně opačný případ je třeba český sporťák Martin Pouva a jeho přítelkyně. Z jejich společných sexy fotek odkapává sliz. 

A podobně to dopadá, když si zamilovaný páreček řekne: necháme se vyfotit v ateliéru od profíka. Profík je totiž při nejbližší příležitosti svlékne, aby to bylo sexy. Jenže místo hezkých fotek na památku pak většinou vznikají zoufalé akty s prapodivnými pózami, na kterých se trapně schovává nahota. A které by neměl vidět kterýkoliv uživatel internetu, ale jen ti dva, kteří se nechali vyfotit. 

Klasika, nahatá budoucí matka s nahatým budoucím taťkou. Botičky jsou povinná rekvizita. (Ostatně, nad tímhle typem fotek už jsem se tady už dřív rozčilovala) 

Tak jdeme na netěhotné párečky. 

Klasika. Sexy fotky. Trička dolů, džíny nechat. Nasaďte podivné výrazy. Úsměv se zakazuje, není kůl. 

No, pořád lepší, než následující fotky. Ty nepřirozené pózy se nějak trénují nebo páreček aranžuje umělecký fotograf? Zvlášť ta druhá by se mohla jmenovat „Jsme letadlo!“

Jsou páry, kterým stylizace ála sexy dračice a děsnej bejk fakt nesedne. Na to totiž nestačí jen sundat trička. 

A pak jsou fotky, které jsem asi vážně nechtěla vidět…