Nábytek Praha

V dnešní době se v každém městě nachází prodejna nábytku, ať už tato firma existuje jen v tom městě nebo má v tom městě jen pobočku. Jinak tomu není ani v hlavním městě naší republiky, v Bratislavě.

Prodejny nábytku jsou například 321NÁBYTOK, nacházejí se na adrese Lenardovým 18, 851 01 Bratislava, MEBA NÁBYTEK, Košická 45, 821 08 Bratislava, ATRIUM, Einsteinova ulice 9, 851 01 Bratislava, Mullernábytok, společnost s r. O., Holičská 9, 851 01 Bratislava a jiné.

321 Nábytek nabízí nábytek vhodný pro každodenní používání v každém pokoji. Prodávají dětské pokoje, ložnice, obývací pokoje, kuchyně, psací stoly, počítačové stoly, tv stoly, sedací soupravy, postele, matrace. Kromě toho poskytují nábytky z exotických materiálů – bambusový a ratanový nábytek, zahradní nábytek dále barové židle a mnoho jiného. Poskytují i ​​sektorový nábytek. 

V nabídce Meba nábytku najdete obýváku, jídelny, ložnice, pracovny, sedačky, šatníky a další doplňky (svítidla, svícny, podstavce a jiné). Dále nabízejí závěsné systémy – rolety a posuvné stěny, dále tapety, bytový textil a různé služby (především montáž, ale i šití, čištění a tepování).

Dóm nábytku Atrium se nachází v Petržalce v blízkosti obchodního centra Aupark.Na prodej nabízejí ručně vázané koberce, výroba na míru, trendový nábytek, jednoduchý stylový nábytek, ale i značkový nábytek (Klose i jiné), sedací soupravy, svítidla a další doplňky.

Mullernábytok, s. R. O. , Nabízí nábytek, i výrobu na míru. Specializují se převážně na kuchyňské linky a vestavěné skříně – prodej celých sestav nebo vyrobené na míru. Kromě toho na míru vyrobí jakýkoliv nábytek podle představ zákazníka.Prodávají také kuchyňské lavice, stolní sestavy a sedací soupravy.

.