Moje malá tajemství

O řasenkách Lash Queen od Heleny Rubinstein už jsem se na blogu zmínila. Voděodolnou používám při koupání nebo při sportu.. Pro běžné denní líčení stačí jedna vrstva, pro dramatické večerní dvě až tři. Koupit se dá přibližně od 580 Kč.

A tohle už jsou úžasné voděodolné oční stíny Clinique. Jsou krémové, ale husté, nanáší se aplikátorem stejným, jako bývá u lesků na rty. Nanesení je poměrně přesné, stíny se neslévají do očních záhybů, vydrží celý den a mám je vyzkoušené i na koupání v moři. Na dovolené držely jako přibité od rána do večera. Stojí přibližně 450 Kč.

Skvělá vychytávka, gel na prodloužení řas od Taliky. Nevím, jestli to je zbožné přání nebo fakt, ale mám pocit, že se mi po něm opravdu řasy trochu prodloužily. Má kartáček jako řasenka, na jeho špičce je ještě pěnový aplikátor pro lepší nanesení. Používá se ráno a večer, já ho ale obvykle používám jen ráno před líčením běžnou řasenkou. cena se pohybuje kolem 800 Kč.

A další úžasnost: rozjasňovač Lancome. Nanáším ho pod oči tam, kde mívám tmavé kruhy, někdy i na horní víčka těsně pod obočí. Rozjasní pleť, skryje tmavší pigmentaci. Je hodně řídký, perleťově bílý, stačí opravdu jen miniaturní kapička. Podle oficiálního textu výrobce jde o „sérum světla“. Cena 850 Kč.