Modrá obdélníková kabelka Made In Italia Mestre

Modrá obdélníková kabelka Made In Italia Mestre stojí v e-shopu Zoot 2 249 Kč. Podrobnější informace získáte přímo v e-shopu prodejce.

Tip: podívejte se také na další Kabelky nebo ostatní produkty, které se pod značkou Made in Italia prodávají.

Povinná výbava každé ženy? No přeci elegantní a kvalitní kabelka. To přesně platí i pro kabelku v příjemné modré barvě od značky Made In Italia, která je vyrobená z pravé kůže. Kabelka je uvnitř zajímavě vyřešená – prostorná hlavní kapsa je bez zapínání a jakýchkoliv kapsiček. Najdete tam jen taštičku na zip, kam si můžete ukrýt drobnosti a cennosti. Na vnější straně taštičky je malá kapsička na telefon. Taštičku si uvnitř můžete připnout ke kabelce pomocí dvou patentek. Ke každé kabelce dostanete praktický textilní pytlík, kam si můžete svůj poklad schovat, když s ním zrovna nebudete ohromovat svět. Materiál: pravá kůže, textilRozměry: kabelka – 31x35x14 cmvnitřní taštička – 29x23x8 cmdélka ucha – 51 cm, šířka ucha –  2 cm, celková délka přívěšku – 27 cm, délka třásně – 13 cmDo kabelky se vám pohodlně vejdou desky velikosti A4….

Italská značka Made in Italia se zaměřuje na výrobky z kůže. Specializuje se především na módní doplňky. Nejvýznamnější část produkce tvoří značkové kabelky a dámská obuv.