Módní rekapitulace roku 2010

Stejně jako minulý rok i letos čtenáře nelze ochudit o několik zásadních mezníků v módním světě za rok 2010.

Natalie Portman v šatech od Lanvina

Hvězda filmu Black Swan asi ani netušila kolik povyku tímto modelem způsobí. Šaty se staly během jedné noci světově slavnými, a to možná i víc než samotná Natalie.

Té to ale může být jedno, protože má šťastné období i tak. Všude se píše o jejím skvělém hereckém výkonu v novém filmu, za který ji nominace na Oscara asi nemine. Kromě toho má dokonalý a drzý vkus a prý je těhotná!

Snad šaty od Lanvina nesou neomezenou vlnu štěstí jako dobře vybraný talisman. Prokletí Oscarového vítězství, které říká, Oscara máš, chlapa ne, se totiž dá jen těžko zlomit!

Kozí botky od Maison Martin Margiela

Kozí botky od Maison Martin Margiela jsou opravdu zajímavým a neotřelým kouskem. A kdo jiný, než Sarah Jessica Parker by je měl mít na noze?

Parker sice ráda v soukromí nosí válenky na tisíc možných způsobů , ale vypadá to, že ženy na mateřské, a to s dvojčaty, by mohly nosit i jiné záležitosti než tenisky a již zmíněné válenky. A kozí výrobky jsou přeci moc zdravé, no ne?

Nový sestřih Emmy Watson

Emma Watson a její sestřih alá „peču na Hermionu“ se stal tématem v tisku na několik týdnů. Po dotočení posledního dílu Harryho Pottera se představitelka někdy nesnesitelně roztomilé Hermiony rozhodla pro radiální změnu a zariskovala.

Tato změna by nejspíše vzbudila reakci i okolí běžné smrtelnice, kdyby shodila kadeře, natož pak u slavné Emmy! Snad to mladé herečce pomůže k získání nějaké další zajímavé role. A nic ze své přitažlivosti rozhodně neztratila. Statečné kroky dělají ženu ženou!

Willow Smith a její model na premiéře Karate Kid

Když se slavné dítko pohybuje každý den mezi celebritami jako Lady Gaga a Beyonce, je jen otázkou času, kdy zatahá tatínka za cíp jeho smokingu a poprosí, zda by také nemohlo býti slavné. A to Willow rozhodně je.

Kdo neviděl její poměrně zmatené video, kde se chudák Willow snaží oklamat diváka, že se doma už nedívá na kačeří příběhy, nýbrž žije stejně sexuálně nabitý život jako Beyonce, by si měl rozšířit obzory. Každopádně její model na premiéře dětského filmu se velmi povedl, nutno vyzdvihnout hlavně skvělý náhrdelník!

Našlo by se asi 100 dalších příkladů, které stojí za zmínku, takže rozhodnutí koho vybrat je těžké. Nicméně dík patří všem známým i neznámým obyvatelům planety za to, že se módě věnují, milují ji a snaží se nějak odlišit. Takže do Nového roku hodně fashion sil!