Módní kolekce značky Louis Vuitton na jaro a léto

picture-29-1369836218-1120763

Světoznámý módní gigant Louis Vuitton představil svou novou kolekci oblečení, bot, kabelek a doplňků na jaro a léto 2017. Ta potěšila nejednu milovnici módy. Vše se totiž nese v duchu francouzského šarmu, elegance a ženské svůdnosti.

Do popředí se dostávají saka a dlouhé formální sukně i šaty, kterým dominují průstřihy a lesklé materiály. Ty vytvářejí společně s černou barvou zajímavé kontrasty. Ženy především zaujmou stříbrné/černé šaty přepásané páskem, zlato/černé třpytivé kozačky, lesklé starorůžové kozačky stejně jako černá/zlatá psaníčka a výrazné kabelky do ruky.

Louis Vuitton však nestaví své modely jen na klasických barvách (černobílá klasika je nepřehlédnutelná), ale svou pozornost věnuje také výrazným barvám, jako je brčálově zelená nebo hráškově zelená, tmavě oranžovocihlová, růžová, vínová i petrolejová. Nepřehlédnutelné jsou zlaté nitě, zlaté zipy jako výrazné detaily, zlatá prošívání.

Oblečení podtrhuje i obuv. Dámské kozačky do špičky a do půli lýtek jsou vyrobeny z pronikavých barev, vévodí jim zlatá barva, zelená a ukotvuje je černá, šedá a bílá. Výrazné prvky jako latexové prádlo pod formální oblečení (saka, vesty apod.) mají funkci upozornit na sebe a provokovat. Stejně jako průhledné a průsvitné materiály, které jsou použity na výrobu jarní a letní kolekce. Z dalších materiálů můžeme jmenovat kůži (kožené korzety, kožené šaty i sukně, kalhoty), tvíd (tvídová vesta, kalhoty) a krajku (krajové topy, krajkové šaty).

Všemu dodávají jakýsi punc celistvosti geometrické vzory a také logo značky, které je neopominutelnou součástí kolekce oblečení francouzské módní značky Louis Vuitton.