Módní kolekce značky Louis Vuitton na jaro a léto

Světoznámý módní gigant Louis Vuitton potěší svou kolekcí oblečení, bot, kabelek a doplňků nejednu milovnici módy. Vše se totiž nese v duchu francouzského šarmu, elegance a ženské svůdnosti.

Do popředí staví Louis Vuitton saka a dlouhé formální sukně i šaty, kterým dominují průstřihy a lesklé materiály. Ty vytvářejí společně s černou barvou zajímavé kontrasty. Ženy především zaujmou stříbrnočerné šaty přepásané páskem, zlatočerné třpytivé kozačky, lesklé starorůžové kozačky stejně jako černá a zlatá psaníčka i výrazné kabelky do ruky.

Nepřehlédnutelné barvy a detaily

Louis Vuitton však nestaví své modely jen na klasických barvách jako je nepřehlédnutelná černobílá klasika. Svou pozornost věnuje také výrazným barvám, jako je brčálově zelená nebo hráškově zelená, tmavě oranžovocihlová, růžová, vínová i petrolejová. Zaujnou i zlaté nitě, zlaté zipy jako výrazné detaily a zlatá prošívání.

Oblečení podtrhuje i obuv. Dámské kozačky do špičky a do půli lýtek jsou vyrobeny z pronikavých barev, vévodí jim zlatá barva, zelená a ukotvuje je černá, šedá a bílá.

Výrazné prvky jako latexové prádlo pod formálními oděvy má funkci upozornit na sebe a provokovat. Stejně tak průhledné a průsvitné materiály.

Z dalších materiálů používá Louis Vuitton kůži, tvíd a krajku. Kožené korzety, kožené šaty i sukně, tvídové vesty a kalhoty či krajové topy a krajkové šaty.

Všemu dodávají jakýsi punc celistvosti geometrické vzory a také logo značky, které je neopominutelnou součástí kolekce oblečení francouzské módní značky Louis Vuitton.