Módní kampaň značky MANGO podzim a zima

Mango je značka dámské a pánské módy a doplňků, která pochází ze slunného Španělska. Zakladateli značky Mango jsou turečtí bratři Isak a Nachman Andicovy, kteří do Španělska emigrovali a módní značku založili v roce 1984. Mango sídlí v Barceloně.

Kampaně značky Mango se inspirují místem původu – vášnivým Španělskem a jsou postaveny na slavných osobnostech. Tvářemi Mnaga jsou např. Mila Jovovich, Penelope Cruz, Eva Herzigová, Kate Moss, Claudia Shiffer, Naomi Campbell nebo Karolina Kurková.

Vášeň, živelnost a nespoutanost

Z modelů kampaně Mango na podzim a zimu dýchá španělská nespoutanost, vášeň a živelnost. Móda se inspiruje prostředím a temperamentem místních lidí. Kampaň je vystavěna na ženské přitažlivosti a mužském charismatu.

Kampaň obsahuje modely pánské i dámské kolekce, outfity pro mladé i zralé ženy po 40, pro mladíky i charismatické muže pokročilejšího věku. Hravost, veselost a mladistvost kontrastuje s rozvážností, charismatem a vyzrálostí.

Podzimní a zimní modely podtrhují eleganci a vkus. Nejsou příliš výstřední, extravagantní ani nenositelné. Základním pilířem kolekce je vášeň a touha – to umocňuje sytá červená barva.

Co vše nabízí kampaň Mango na podzim a zimu? Oversized kabáty netradičních výrazných barev (žlutá), sexy šaty podtrhující ženskost v sytých odstínech červené a modré, nařasené rukávy, velké výstřihy, průstřihy, třásně a vzdušné materiály (hedvábí a tyl a satén).

V opozici ke klasickým materiálům (tvíd, samet, manšestr) jsou klasické střihy s moderními prvky, roláky v oranžově hnědé barvě, overaly v přírodních tónech, kožené bundy s chlupatými límci pro muže, sametové kalhoty i saka, tvídová saka, chlupaté oversized kabáty a svetry, šaty a halenky se stojáčkem.

Výrazné barvy jako vínová a červená jsou zde i pro muže, dlouhá dámská saka připomínající fraky, široké kalhoty s vysokým pasem. Kampaň módní ikony Mango pro podzim a zimu lze zhodnotit jako jednoduchou a nadčasovou.

Ve své kampani značka módy Mango potvrdila, proč je tolik žádaná. Krásné modely, kvalitní materiály, módní trendy, nositelnost modelů a přijatelná cena je to, co značku staví do popředí zájmu.