Módní kampaň značky MANGO podzim a zima

picture-29-1369836218-6125721

Mango je značka dámské a pánské módy a doplňků, která pochází ze slunného Španělska. Zakladateli značky Mango jsou turečtí bratři Isak a Nachman Andicovy, kteří do Španělska emigrovali a módní značku založili v roce 1984. Mango sídlí v Barceloně.

Kampaně značky Mango se inspirují místem původu (vášnivým Španělskem) a jsou postaveny na slavných osobnostech, jako jsou např. Mila Jojovich, Penelope Cruz, Eva Herzigová, Kate Moss, Claudia Shiffer, Naomi Campbell nebo Karolina Kurková. Ani v současné kampani na podzimní a zimní modely tomu není jinak.

Z modelů kampaně Mango na podzim a zimu 2017 dýchá španělská nespoutanost, vášeň a živelnost, móda se inspiruje prostředím, temperamentem místních lidí. Kampaň je vystavěna na ženské přitažlivosti a mužském charismatu. Tváří kampaně Mango pro letošní podzim a nadcházející zimu 2017 je dánská modelka Freja Beha Erichsenová. Kampaň obsahuje modely pánské i dámské kolekce, outfity pro mladé i zralé ženy po 40, pro mladíky i charismatické muže pokročilejšího věku. Hravost, veselost a mladistvost kontrastuje s rozvážností, charismatem a vyzrálostí. Podzimní a zimní modely podtrhují eleganci a vkus. Nemusíte se bát, že by byly nějak výstřední, extravagantní, a nenositelné. Základním pilířem kolekce je vášeň a touha – to umocňuje sytá červená barva.

Co vše tedy najdeme v kampani Mango podzim/zima 2017? Oversized kabáty netradičních výrazných barev (žlutá), sexy šaty podtrhující ženskost v sytých odstínech červené a modré, nařasené rukávy, velké výstřihy, průstřihy, třásně, vzdušné materiály (hedvábí a tyl a satén) v opozici ke klasickým materiálům (tvíd, samet, manšestr), klasické střihy s moderními prvky, roláky v oranžově hnědé barvě, overaly v přírodních tónech, kožené bundy s chlupatými límci pro muže, sametové kalhoty i saka, tvídová saka, chlupaté oversized kabáty a svetry, šaty a halenky se stojáčkem, výrazné barvy – vínové a červené i pro muže, dlouhá dámská saka připomínající fraky, široké kalhoty s vysokým pasem. Kampaň módní ikony Mango pro podzim a zimu 2017 lze zhodnotit jako jednoduchou a nadčasovou.

Ve své kampani značka módy Mango potvrdila, proč je tolik žádaná. Krásné modely, kvalitní materiály, módní trendy, nositelnost modelů a přijatelná cena je to, co značku staví do popředí zájmu.