Lanvin pro H&M

Jedna z nejdražších kolekcí, kterou H&M vytvořilo ve spolupráci s exkluzivním návrhářem, byla včera konečně odtajněna. Vizuály lze najít všude možně na webu, ale výběr toho, co si opravdu pořídit, jenom v následujícím článku.

„Rozhodně jsem nechtěl vytvořit levnou verzi Lanvinu. Chtěl jsem vytvořit pro značku H&M skutečný luxus. Vím, že 95 % lidí, si moji módu nemůže dovolit, chtěl jsem jim dopřát alespoň ochutnávku,” prohlásil hlavní návrhář Lanvinu, Alber Elbaz v jednom z četných videorozhovorů.

Jak už bylo řečeno, kolekce Lanvin pro H&M, je jednou z nejdražších, kterou tento řetězec spustil. Nadýchané tylové šaty stojí 5 999 Kč, pánský military kabát také, šaty s typickými lanvinovskými volány zákaznice přijdou na 4 499 Kč.

Nutno podotknout, že na rozdíl od pánské kolekce není ta dámská snadno kombinovatelná a rozhodně nebude slušet širokému spektru žen. Pokud by si měla zákaznice z této kolekce pořídit jedinou věc, zvážit by jistě měla jednoduché černé šaty s obrovskými nabíranými rukávy nebo umělý kožich.

Tyhle kousky jsou i přes svou kreativní extravaganci nadčasové, dají se s úspěchem nosit několik sezón nebo dokonce půjčit mamince.

Barevné koktejlky s potiskem maxi květů, žluté šaty s volánem na jedno rameno nebo sukně s obrovským řasením na boku jsou skvělými úlovky do šatníku, ale poradí si s nimi jen zkušený módní nadšenec se souměrnou postavou. Na druhou stranu se budou perfektně vyjímat na červeném koberci.

O vzorky z této kolekce už požádala Madonna, Leighton Meester aka Blair Waldorf, Jennifer Lopez nebo korejská hvězda Hai Ji.

Pánská kolekce je velmi elegantní, ale přesto nositelná a pohodlná. Motýlek se navíc stane součástí outfitů nejen šviháckých dědečků, ale také jejich vnuků, za což patří dík Alberu Elbazovi, kreativnímu šéfovi Lanvinu.

Kdo má zájem ukořistit z této spolupráce alespoň doplněk, nechť přijde 23. listopadu k pražskému Myslbeku alespoň o hodinu dříve.