Matující make-up Maybelline Dream Matte Mousse: Recenze

Make-upů je dnes na trhu celá řada a je tedy rozhodně z čeho vybírat. Ne každý dostupný produkt však sedne každému typu pleti. Co očekávat od make-upu Dream Matte Mousse značky Maybelline?

Jak již sám název napovídá, make-up Dream Matte Mousse od Maybelline představuje matující přípravek, vhodný pro lesknoucí se pleť. Je tedy vhodný pro majitelky mastnější pleti, na níž většinou málokterý make-up vydrží.

Make-up Dream Matte Mousse ocení především ženy s mastnější pletí.

Vlastnosti a účinky make-upu Dream Matte Mousse

Přípravek perfektně kryje a sjednocuje barvu pleti, proto ho není třeba nanášet ve velkém množství. Odstín make-upu se do značné míry přizpůsobí odstínu pleti.

Make-up vytváří vzdušný, pudrový efekt, neucpává póry a vypadá přirozeně.

Díky speciálnímu mikropudru kryje a absorbuje přebytečný maz, proto není nutné se každou půlhodinu pudrovat. Jak již bylo řečeno, jedná se o zázrak především pro majitelky mastné pleti.

Aplikace make-upu Dream Matte Mousse

Make-up Maybelline Dream Matte Mousse vypadá jako malá pudřenka. Má šroubovací uzávěr a nejlépe se nanáší pomocí štětce nebo prstů.

Snadno a rovnoměrně se roztírá a velmi dlouho vydrží, a to i v malé vrstvě. Jednoznačně se jedná o produkt z drogerie, který Vmagazin.cz doporučuje všemi deseti.