Matthew Williamson pro H&M podruhé

datum: 11.05.2009 | autor: Anit | rubrika: Zaostřeno na… | zhlédnuto: 266

Nestihli jste první várku kolekce Matthew Williamsona pro H&M? Nemusíte truchlit, protože od 14. května bude v obchodech H&M k dostání druhá várka této kolekce. Narozdíl od té první, kterou jste si mohli pořídit pouze v pražském Myslbeku. Proto nemusíte stát frontu od osmi ráno před prodejnou ( v případě první Williamsonovy řady tomu tak v Praze opravdu bylo. Když jsem dorazila v 9:03 do H&M Myslbek, zbyl na mě pouze šátek. Vše ostatní bylo rozebráno velmi velmi dravými ženami a jedním mým velmi fashionable kamarádem. Když jsem ale dostatečně dlouho stála u kabinek, ukořistila jsem i kašmírový svetřík-velikost XS sedí jen málokomu, proslulý okovaný pásek-bohužel o velikosti L, a limetkový top.).

Nová řada Matthew Williamson pro H&M je lehce civilnější, než ta předchozí. Stejně jako celá Williamsonova tvorba je i jeho H&M počin inspirovaný

-proto ten motiv pavích per a nadvláda jasných barev. Pokud byste si měli pořídit jen jednu věc z této kolekce, hlasujeme pro vyšívanou metalickou vestičku.