Matrace Tropico

Asi každý člověk na světě zažil pocit, kdy se probudil celý rozlámaný a mrzutý, vinou toho, že musel přespat na cizí posteli či tábořit se svými dětmi a prožít celou noc na té ohromně tvrdé zemi. Jednoduše zažil stav, kdy se nevyspal dobře. Tento pocit a nepříjemné rána jsou často způsobeny právě nevhodnými matracemi.

Každý je zvyklý na něco jiného. A ani ne tak od postele, jak od samotného matrace bude záviset, v jaké náladě člověk prožije zbytek dne. Určitě nastane čas, kdy se matrace nebude zdát už tak pohodlná a dobrá jako kdysi. Materiální svět je už takový. Všechno hmotné se jednou opotřebuje, zničí nebo rozsype. Stará matrace je třeba vyhodit a vyměnit za novou.

Současný moderní svět je bohatý na produkty tohoto směru. Jedním z mnoha výrobců matrací jsou i matrace značky Tropico.

Zdravotní matrace

Tyto matrace se vyskytují zejména v nemocničních zařízeních, avšak v poslední době se mohou těšit skvělým službám těchto matrací i rodiny v domácnostech.

Svou konstrukcí, návrhem a složením nabízejí dlouho očekávanou péči a zároveň zabraňují tvorbě možných proleženin, které způsobují nesnesitelné bolesti a ohrožují životy lidí.

Matrace s línou a studenou pěnou

Pod pojmem líná pěna se skrývá zcela jednoduchá paměťová pěna, která je už všem známá. Matrace s línou a studenou pěnou zahrnují širokou škálu typů, jejichž složení je specifické pro každý typ matrace. Tyto matrace tak zároveň poskytují vysokou prodyšnost, elastičnost, ventilaci, tvarovou stálost a dlouhou životnost. 

Komfortní matrace podle absorbovaného tepla optimalizují svoji tuhost a tvar, což zaručuje výborné přizpůsobení matrace jakékoliv váhové kategorii při všech režimech spánku a umožňuje využívat unikátní ortopedické vlastnosti matrací.

Matrace XXL

Společnost Tropico vyvinula speciální matrace XXL pro lidi s kyprými tvary, nabízející zaručenou spokojenost a komfort. Tyto matrace jsou vhodné pro uživatele s vysokou hmotností nebo i pro ty, co dávají přednost pevnosti tvrdších matrací.

Matrace pro partnery

Muž a žena jsou tvorové s rozdílnou stavbou těla a tedy i váhou. Tato podstatná rozdílnost způsobí, že celková váha rozložena na matraci bude rozdílná.

Pokud by byly matrace na všech místech stejně tuhé, je pravděpodobné, že jeden z páru nebude až tak spokojen. Tropico vyvinula matrace s rozdílnou tuhostí, čímž vyhoví požadavkům obou partnerů.

Matrace z BIO pěny

Pro ochránce přírody Matrace Tropico nabízejí produkty na bázi přírodních složek tzv. BIO matrace. Tento typ matrace má podobné vlastnosti jako studená pěna s rozdílem, že některé suroviny jsou nahrazeny šetrnými přírodními oleji.

Matrace, jejichž jádro je vyztuženo touto pěnou se vyznačují dvojnásobnou elasticitou, sníženou tlakovou deformací a zvýšenou pružností. Proto jsou oblíbeným produktem příznivců značky Tropico.