Maska hvězd Glamglow

Už za chvíli se bude ve vybraných parfumeriích prodávat oblíbený hollywoodský peelingový přípravek ve formě masky GLAMGLOW. Používá ho údajně Katy Perry, Miley Cyrus nebo Jennifer Aniston a slibuje v 10 minutách nahradit profesionální kosmetické ošetření, po kterém je pleť vypjatá a zářivá tak, že fotografové na červeném koberci musejí použít odrazky.

GLAMGLOW má jílový základ, který pochází z jižní Francie, obsahuje kousky pemzy a zeleného čaje. Kromě toho jsou v ní rozemleté také další dobré věci jako břečťan, okurka, kostival, levandule, heřmánek a aksamitník.

Použití je jednoduché – nejprve se maska osvobodí z papírového obalu, který slibuje, že z obličeje vytvoří „super sexy super radiant face“. Kdo by takovou tvář nechtěl, že?

Nalákáni šikovným marketingem si potom uživatelka z krásného černo-stříbrného kalíšku prsty nabere zeleno-hnědou bahýnkovou hmotu a rozetřete po obličeji, krku a dekoltu. Nechá zaschnout a po maximálně 10 minutách smyje. Tvář lze nejdřív lehce navlhčit a krouživými pohyby využít kousky pemzy pro odstranění odumřelých buněk.

Maska má příjemnou neagresivní konzistenci a člověk si intenzitu peelingu reguluje sám. Pro jistotu se ale doporučuje spíše něžnější zacházení, přece jen nikdo nechce dopadnout jako Samantha ze Sexu ve měste po chemickém peelingu.

Jediné, co produktu zákaznice vytýkají je avizovaný „tingly“ pocit, který se dostaví ihned po nanesení. Mravenčení je na začátku tak intenzivní, že se nejedna z nich bála, zda nebude mít podrážděný obličej. Naštěstí ale odezní po chvilce, kdy začne hmota tvrdnout.

Po prvním použití má člověk nutkání si na obličej několik dnů neustále sahat. Je jemňounký a hladší, a i když to zní možná hloupě, opravdu docela září. Podle informací na krabičce se uživatelky a uživatelé dočkají i zjemnění vrásek a ano, opravdu i věčně nakrčené čelo působí jaksi rovnější.

GLAMGLOW prý také vyrovnává barvu pleti a pomáhá v ochraně proti volným radikálům. Ideálně je maska vhodná pro všechny, kteří mají problém s mastnější pokožkou. GLAMGLOW je veganský výrobek bez parabenů a není testován na zvířatech.

GLAMGLOW je k dostání exkluzivně v parfumerii Douglas

Cena: 1 290 Kč