Mary Kay Beauty blotters – papírky na zmatnění

Papírky na zmatnění Mary Kay Beauty Blotters se postarají o dokonalé zmatnění pleti. Jaký je správný postup při jejich používání?

Díky zmatňujícím papírkům Mary Kay není nutné sahat po pudru hned v okamžiku, kdy se obličej začne lesknout. Představují o něco méně drastickou cestu, u níž nehrozí zanášení pórů a následný vznik pupínků.

Papírky jsou vyrobené ze 100% lnu a jdou uložené v malé krabičce, kterou lze jednoduše hodit do kabelky nebo kosmetické taštičky. Jsou navrženy tak, aby absorbovaly přebytečnou mastnotu a zároveň nenarušily make-up.

Jak na to?

Stačí přiložit ke zpocené – lesklé části pleti a nechat papírek nasát všechen pot. Lesk z pleti je odstraněn a zůstane pouze matný a elegantní vzhled. Lesku skutečně zbaví, nelze však očekávat stejný efekt jako u matujícího pudru.

Za vyzkoušení stojí i další produkty této značky. Zákaznice si chválí například její make-up, CC krém či tužku na rty. Kdo si nákupem není jistý, může si přečíst na kosmetiku Mary Kay recenze, které ho jistě přesvědčí, že se nemá čeho bát.