L’oréal Color Riche Pure Red – rtěnka

Říká se, že každé ženě sluší červená rtěnka, jen musí najít svůj odstín. Tuto myšlenku rozvinuli designéři kosmetiky L’Oréal a navrhli kolekci rtěnek přímo na míru různým celebritám, jako je Blake Lively, Eva Longoria, J. Lo., Freida Pinto a další známé krásky.

Pro každou z nich navrhli perfektně padnoucí rtěnku v odstínu rudé a v odstínu nude – odstín rtěnky nese vždy jméno podle dámy, pro kterou byl navržen, a na obalu rtěnky je dokonce vyražený autogram.

U nás je běžně k dostání 6 odstínů, nicméně vyrábí se jich celkem asi 9. Nejprodávanějším odstínem je odstín Blake.

Na rtěnku z drogerie je tenhle kousek velmi kvalitní. Rtěnka má koženkový exkluzivní obal a působí velmi luxusně. Samotná rtěnka je pak velmi příjemná na rtech a má krásnou vůni.

Struktura rtěnky je krémovo-pudrová a skvěle se roztírá a nanáší. Není vůbec potřeba použít k aplikaci rtěnky štěteček, úplně stačí ji nanést přímo na rty. Rtěnka je celkem hutná a není potřeba konturovací tužka, vypadá perfektně tak, jak je.

Rtěnka L’Oréal Color Riche Pure Red Eva má velmi výraznou rudou barvu s lehkým nádechem do hněda, je nádherně matná a vypadá prostě úžasně. Rtěnka má skvělé krycí schopnosti a opravdu úžasnou pigmentaci, která vydrží velmi dlouho. Tento produkt lze maximálně doporučit.