Levné komody

Komody nepatří k nejpotřebnějším součástem nábytku obydlí, o to více se však mohou hodit právě když to nejvíce potřebujete. U komod není třeba zbytečně vyhazovat peníze oknem, poradíme vám proto jako nejlepší na levné komody tak, abyste se nepreplatili no získali kvalitu, kterou si zasloužíte.

Levné komody do ložnice

Využití komody je velmi široké.Nejčastěji zastává funkci prádelník, takže je součástí ložnic. Ložnici dodává na útulnosti a výrazně ovlivňuje její pojetí. Můžete mít v komodě odložené věci, které běžně nosíte nebo naopak oblečení, které je takzvané sezónní, tedy ho nosíte například jen v zimě či v létě. Toto oblečení nepřekáží v pokoji a spokojeně čeká ve vaší komodě na svůj čas.

Komoda může být stylově sjednocená s postelemi a nočními stolky.Komody v ložnici jsou velmi vhodným řešením k uložení prádla, ale také vhodným stylovým doplňkem a pokud nad ni pověst zrcadlo, může plnit funkci i jakési „toaletky“. Komoda také může sloužit i jako plnofunkčný botník.

Levné komody do kuchyně

Komody však nemusíte používat jen v ložnici. Dalším ideálním místem pro komody může být vaše kuchyně.Mnoho lidí používá komody i jako šikovné a praktické příborníky, kde mají odložené nejen příbory ale i talíře, hrnce a podobné kuchyňské vybavení.

Komody v kuchyni se ale nejčastěji používají na odkládání surovin nevhodných k uskladnění v lednici. Takže nejčastěji různé mouky, chléb a pečivo, cukr a podobně. Jedním slovem, věci, které se nepokazí. 

V čem jsou komody dobré?

Kouzlo komody spočívá v chytrém designu, ve kterém se prolíná dokonalá využitelnost a estetický princip. Díky tomu se posouvá na přední místo v oblíbenosti mezi nábytkem již po staletí a je mnoho míst v interiéru kde komody dodnes nacházejí své místo. 

Levné komody a cena

Levnější druhy komod jsou převážně zhotoveny z laminátu, dřevotřísky nebo z ratanu (někdy mohou působit mírné historickým dojmem) a dají se koupit již od 50 €. Většinou mívají 2-4 zásuvky, podle velikosti, která se pohybuje u klasických komod od: (výška x šířka x délka) 73x40x43 do cca 87x81x46, a u komod, které slouží jako botníky je velikost cca 42x65x37 cm. 

Vyrábějí se ve značném množství odstínů, jako např. Med světlý / tmavý, ořech světlý / tmavý, buk, višeň, hruška, zebrano. Nohy a úchytky na zásuvky jsou zhotoveny z pevného plastu.

Dražší komody se vyrábějí z masivního dřeva, jako například dub či buk a jejich zpracování bývá propracovanější. Účel však splní stejně, proto osobně doporučuji koupi levnější verze komody. 

V dobře esteticky působícím bytě je komoda nepostriadateľnou součástí. Věříme proto, že si svou komodu vyberete i vy a budete s ní spokojeni.

.