Letní šaty do města

Nová módní kolekce londýnské značky Closet na léto 2015 nazvaná Urban Jungle se nese opět v duchu městské módy a staví na všem tom dobrém a jedinečném, co přinesly kolekce předchozí. Značka Closet ve své letní kolekci prezentuje zejména stylové, kvalitní a pohodlné dámské šaty na každodenní nošení, ať už do práce nebo jen tak do města.

Značka Closet se svými modely zaměřuje především na módu pro moderní, aktivní a dynamické, a tedy i časově značně vytížené ženy, které při výběru oblečení nerady volí mezi krásou a pohodlím. Vyžadují oboje a v tomto nedělají kompromisy. Kolekce Urban Jungle od Closet přináší elegantní a zároveň pohodlné dámské šaty a stylové letní šatičky, ve kterých žena ráda stráví náročný pracovní den.

Šaty do města

Šaty Closet jsou vhodné na nošení do města, na nákupy i do zaměstnání nebo na procházku městským parkem. Jsou navržené tak, aby v nich bylo snadné a příjemné prožít celý den od ranní porady až po večerní skleničku s přáteli. Šaty z katalogu značky Closet rády nosí moderní, aktivní, emancipované a sebevědomé ženy, jež se pohybují v businessu, pracují v kanceláři či zastávají post manažerky ve velkých nadnárodních korporacích a zároveň milují takový ten každodenní rychlý život ve městě: nejdříve šrum a shon spojený s nakupováním v obchodním centru a pak zasloužená kávička v kavárně.

Ženy, co se den co den bravurně proplétají spletitou džunglí současného města.

Letní kolekce Closet Urban Jungle: šaty v městském stylu

Letní kolekce Urban Jungle byla navržena pro život ve městě – to ostatně napovídá už její název – Městská džungle. Oblečení z této kolekce vyhoví všem nárokům současné ženy, která je neustále v pohybu. V šatech od britské značky Closet se budete cítit dobře v kanceláři, na obchodním jednání, po práci v divadle i na pátečním večírku. Closet navrhuje své oblečení především pro ženy, které mají náročnou práci, ale zároveň se rády baví. Pro ženy, které chtějí vypadat chic v každém okamžiku, ale zároveň se chtějí v šatech i dobře cítit. Značka Closet ve své nové módní kolekci Urban Jungle nabízí nekompromisní městský styl a jedinečný urban outfit.

Kolekce Urban Jungle pro nastávající léto kombinuje exotické vzory a potisky s jasnými barvami: převládají odstíny žluté, modré, tyrkysové a zelené, doplněné o bílou a černou. Šaty, ve kterých budete nejen nepřehlédnutelná, ale hlavně se v nich budete cítit dobře po celý den, který strávíte ve víru velkoměsta.

Closet vyrábí módu výhradně pro ženy. Šaty v sobě snoubí krásné látky a trendy vzory, léty prověřené střihy a kvalitní zpracování se smyslem pro detail. Šaty od této značky se dají nosit od jara do podzimu a hodí se pro spoustu příležitostí, takže nehrozí, že by ve skříni někdy dlouho ležely ladem. Jsou pohodlné do práce či do města a jsou krásné i pro chvíle, kdy chcete mít na sobě něco výjimečného.

Značka Closet: Made in UK

Closet je dnes již dobře zavedená módní značka založená roku 1996 v Londýně, která zde šaty nejen navrhuje, ale v několika svých továrnách i přímo vyrábí. Zapomeňte tedy na Made in China, tohle oblečení se ještě pořád šije ve Velké Británii! To se samozřejmě odráží i v kvalitě, protože Closet si zakládá nejen na kvalitních materiálech a promyšlených střizích, ale především na bezchybném zpracování.

Také nejnovější letní kolekce Urban Jungle přináší kvalitní a promyšlené oblečení – tentokráte ve svěžích letních barvách, s exotickými potisky či s úchvatnými orientálními vzory. Zajímavé, jedinečné, krásné a pohodlné letní šaty do města pro ženy, které milují svou práci, ale taky se rády baví.