Letní šaty do města

Módní kolekce londýnské značky Closet nazvaná Urban Jungle se nese opět v duchu městské módy a staví na všem tom dobrém a jedinečném, co přinesly kolekce předchozí. Značka Closet ve své letní kolekci prezentuje zejména stylové, kvalitní a pohodlné dámské šaty na každodenní nošení, ať už do práce nebo jen tak do města.

Britská značka Closet se svými modely zaměřuje především na módu pro moderní, aktivní a dynamické, a tedy i časově značně vytížené ženy, které při výběru oblečení nerady volí mezi krásou a pohodlím. Vyžadují oboje a v tomto nedělají kompromisy. Kolekce Urban Jungle od Closet přináší elegantní a zároveň pohodlné dámské šaty a stylové letní šatičky. Žena v nich ráda stráví náročný pracovní den.

Šaty do města

Šaty Closet jsou vhodné na nošení do města, na nákupy i do zaměstnání nebo na procházku městským parkem. Jsou navržené tak, aby v nich bylo snadné a příjemné prožít celý den od ranní porady až po večerní skleničku s přáteli.

Šaty z katalogu značky Closet rády nosí moderní, aktivní, emancipované a sebevědomé ženy, jež se pohybují v businessu. Tyto ženy pracují v kanceláři či zastávají post manažerky ve velkých nadnárodních korporacích a zároveň milují takový ten každodenní rychlý život ve městě.

Nejdříve shon spojený s nakupováním v obchodním centru a pak zasloužená kávička v kavárně. To je život žen, které se den co den bravurně proplétají spletitou džunglí současného města.

Letní kolekce Closet Urban Jungle: šaty v městském stylu

Letní kolekce Urban Jungle byla navržena pro život ve městě. To ostatně napovídá už její název – Městská džungle. Oblečení z této kolekce vyhoví všem nárokům současné ženy, která je neustále v pohybu. V šatech od britské značky Closet se žena cítí dobře v kanceláři, na obchodním jednání, po práci v divadle i na pátečním večírku.

Closet navrhuje své oblečení především pro ženy, které mají náročnou práci, a zároveň se rády baví. Pro ženy, které chtějí vypadat chic v každém okamžiku, a zároveň se chtějí v šatech i dobře cítit. Značka Closet ve své nové módní kolekci Urban Jungle nabízí nekompromisní městský styl a jedinečný urban outfit.

Kolekce Urban Jungle kombinuje exotické vzory a potisky s jasnými barvami. Převládají odstíny žluté, modré, tyrkysové a zelené, doplněné o bílou a černou. Šaty, ve kterých je žena nepřehlédnutelná, a především se v nich cítí dobře po celý den, který tráví ve víru velkoměsta.

Closet vyrábí módu výhradně pro ženy. Šaty v sobě snoubí krásné látky a trendy vzory, léty prověřené střihy a kvalitní zpracování se smyslem pro detail. Šaty od této značky se dají nosit od jara do podzimu a hodí se pro spoustu příležitostí. Nehrozí, že by ve skříni někdy dlouho ležely ladem. Jsou pohodlné do práce či do města a jsou krásné i pro chvíle, kdy je třeba mít na sobě něco výjimečného.

Značka Closet: Made in UK

Closet je dnes již dobře zavedená módní značka založená roku 1996 v Londýně. Šaty nejen navrhuje, v několika svých továrnách je i přímo vyrábí. Žádné Made in China, tohle oblečení se ještě pořád šije ve Velké Británii. To se samozřejmě odráží i v kvalitě. Closet si zakládá na kvalitních materiálech a promyšlených střizích, a především na bezchybném zpracování.

Také letní kolekce Urban Jungle přináší kvalitní a promyšlené oblečení – tentokrát ve svěžích letních barvách, s exotickými potisky či s úchvatnými orientálními vzory. Zajímavé, jedinečné, krásné a pohodlné letní šaty do města pro ženy, které milují svou práci, a taky se rády baví.