Kurz gelových nehtů

Pěkně upravené dlouhé nehty patří k snům nejedné ženy. Ne každá však disponuje s potrebne tvrdými a odolnými nehty od přírody. Pokud i vy patříte do této skupiny, možná jste se již zamýšleli nad vyzkoušením gelových nehtů.

Gelové nehty jsou skvělou ozdobou na stužková, svatbu nebo promoce. Nemusíte trpělivě čekat a modlit se, aby vám nehty dorostly ještě dříve než se jeden z nich zlomí.Oproti umělým nehtům vydrží mnohem déle a můžete si vybrat z množství barev a tvarů. Nejfrekventovanějším je stylem je elegantní francouzská manikúra.

To, jak dlouho vám gelové nehty vydrží závisí nejen na profesionální práce, ale i od vašich vlastních nehtů. Pokud máte malé nehtová lůžka nebo vám nehty rostou velmi rychle, může se stát, že k manikérky budete muset chodit o něco častěji.Kvalitně udělané nehty by vám neměly odpadávat při běžných domácích pracích. Pokud se vám to stává, zkuste vyměnit manikérku.

Gelové nehty třeba doplňovat – odrostlé „geláče“ věru nejsou zrovna estetickým zážitkem. Samozřejmě, nic není zadarmo, ani dlouhé nehty – můžete za ně dát 15 €, ale i 30 € Zejména v Bratislavě je jejich cena oproti menším městům často téměř dvojnásobná.Doplňování stojí většinou kolem poloviny ceny nových nehtů.

V nabídce je široká škála kurzů gelových nehtů, oblíbené jsou:

  • Nail art – Lakování: V tomto kurzu se naučíte unikátní metody zdobení nehtů lakem. Cena kurzu: cca 80, – eur.
  • Nail art-Zdobení Acrylicovými barvami: V tomto kurzu se naučíte unikátní metody zdobení nehtů acrylicovými barvami. Cena kurzu: cca 80, – eur.
  • Modelování jednofázovým UV gelem přes šablonky: Tento kurz je zaměřen na modelování UV gelem, kdy se naučíte vytvarovávať nehet UV gelem podle šablonky. Tento unikátní způsob modelování gelových nehtů je velmi oblíbený mezi zákaznicemi. Cena kurzu: cca 150, – eur.

.