Kurz gelových nehtů

Pěkně upravené dlouhé nehty patří ke snům nejedné ženy. Ne každá však disponuje tvrdými a odolnými nehty od přírody. Pokud je nemáte, možná jste se již zamýšlela nad vyzkoušením gelových nehtů.

Gelové nehty jsou skvělou ozdobou na stužkovou, svatbu nebo promoce. Nemusíte trpělivě čekat a modlit se, aby vám nehty dorostly ještě dříve, než se jeden z nich zlomí. Oproti umělým nehtům vydrží mnohem déle a můžete si vybrat z množství barev a tvarů. Nejčastějším stylem je elegantní francouzská manikúra.

To, jak dlouho vám gelové nehty vydrží, závisí na profesionalitě práce i na kvalitě nehtů. Pokud máte malá nehtová lůžka nebo vám nehty rostou velmi rychle, může se stát, že na manikůru budete muset chodit o něco častěji.

Kvalitně udělané nehty by vám neměly odpadávat při běžných domácích pracech. Pokud se vám to stává, zkuste vyměnit manikérku.

Gelové nehty je třeba doplňovat, odrostlé totiž nejsou zrovna estetickým zážitkem. Samozřejmě, nic není zadarmo, ani dlouhé nehty. Můžete za ně dát i 500 – 1000 korun. Doplňování stojí většinou kolem poloviny ceny nových nehtů.