Kufřík na nehty

K nedílné součásti péče o zevnějšek patří údržba rukou a nehtů. Je to část pravidelné úpravy zejména žen. Dokonale upravené ruce jsou však i součástí muže nejen na významném postu.

Už první setkání s osobou je výmluvné při vzájemném podání si rukou, ať už se jedná o oficiální podání nebo přátelštější stisk. Je určitě nepříjemné, pokud pocítíme drsnou pokožku a při pohledu na podanou ruku postřehneme neupravené a nedejbože špinavé nehty. Je to výmluvné gesto, které v mnoha případech přispěje při jednání k neúspěchu.

O ruce a nehty je třeba pečovat

Abychom takovým zkušenostem zabránili, je nezbytná pravidelná kontrola a údržba rukou a nehtů. Spočívá v jejich každodenním ošetření vhodným ochranným krémem a čištěním, stříháním a pilováním nehtů. K tomu jsou potřebné nástroje, které obsahuje kufřík na nehty.

Existují různé druhy těchto kufříků, od tzv. domácích ze základní výbavou až po plně profesionální. S těmi se můžeme setkat, pokud se rozhodneme pro manikúru v profesionálních nehtových salónech. 

Profesionální kufřík na nehty už obsahuje nejen mechanické nástroje pro zkracování a úpravu nehtů a kožek. Součástí jsou i přípravky na lakování nehtů a také soupravy na vytvoření různých gelových nehtů, které jsou velmi populární.

Malý a praktický cestovní kufřík na nehty je velmi dobrým společníkem na služebních cestách a dovolených.