Kufřík na nehty

K nedílné součásti péče o svůj zevnějšek je údržba rukou a nehtů. Je to část pravidelné úpravy zejména žen, ale dokonale upravené ruce jsou také nedílnou součástí muže nejen na významném postu.

Už první setkání s osobou je výmluvné při vzájemném podání si rukou zda se jedná o oficiální podání nebo přátelštější stisk.Je určitě nepříjemné, pokud pocítíme drsnou drapľavú pokožku a při pohledu na podanou ruku postřehneme neupravené a nedejbože špinavé nehty. Je to výmluvné gesto, které v mnoha případech dospěje při jednání k neúspěšné spolupráci.

Abychom takovým zkušenostem zabránili je nezbytná pravidelná kontrola a údržba rukou a nehtů spočívající v jejich každodenním extrakci vhodným ochranným krémem a čištěním, stříháním a pilováním nehtů.K tomu jsou potřebné nástroje, které obsahuje kufřík na nehty.

Existují různé druhy těchto kufříků, od tzv. Domácích ze základní výbavou až po plně profesionální s jakými se můžeme setkat pokud se rozhodneme pro manikúru v profesionálních nehtových salónech. 

Profesionální kufřík na nehty už obsahuje nejen nástroje mechanické nástroje pro zkracování a úpravu nehtů a kožek, ale i přípravky na lakování nehtů a také soupravy na vytvoření různých gelových nehtů, které jsou velmi populární.

Malý cestovní kufřík na nehty je velmi dobrým společníkem na služebních cestách a dovolených pro je praktičnost.

.