Krycí korektor Bourjois Healthy mix – dokonalé krytí za pár sekund!

Zakrýt všechny nedostatky na tváři může být poměrně nelehký úkol, s nímž se pravidelně potýká mnoho žen. Nezbytným pomocníkem bývají korektory, které pomohou zejména s krytím pupínků. Co očekávat od korektoru Bourjois Healthy mix?

Někoho trápí akné, někoho pigmentové skvrny a někoho zase kruhy pod očima. Na toto vše je korektor Bourjois Healthy mix skvělým pomocníkem a Vmagazin.cz čtenářům přináší jeho recenzi.

Bourjois Healthy mix krycí korektor

Krycí korektor Bourjois Healthy mix zakryje drobné nedostatky i větší vady na kráse, a to rychle a účinně. Korektor je jako i jiné přípravky určený ke každodennímu používání a je vhodný pro všechny typy pleti.

Nejvíce jej však ocení ti, které trápí mastná pleť se sklony k akné a kruhy pod očima. Korektor Bourjois Healthy mix je totiž velmi vysoce krycí, a tak zakryje opravdu skoro cokoliv.

Výhodou je také jeho jemná a nemastná textura, jež zajistí jak přirozený a krásný vzhled, tak dlouhotrvající účinek. Dalším kladem tohoto korektoru je to, že neucpává póry.

Složení tohoto vysoce krycího korektoru na pleť je obohaceno o ovocné výtažky, které přípravku propůjčují jemnou ovocnou vůni.

Jak korektor Bourjois Healthy mix aplikovat?

Naopak za nevýhodu tohoto korektoru lze považovat způsob aplikace. Korektor je totiž v klasickém provedení tubičky, která se někdy nesnadno vymačkává a hrozí, že při větší síle člověk neodhadne množství přípravku.

A jak aplikovat tento krycí korektor od Bourjois? Ideální je k aplikaci využít kosmetický štětec. Lze použít i prsty, nicméně dosáhnout kýženého výsledku je s pomocí štětce o něco snazší.