Krásný úsměv s bílými zuby = sebevědomí i úspěch

(PR) Toužíte po bělejších zubech, ale nevíte, jak na to? Rádi byste změnili svůj celkový zevnějšek, jenže nepříjemná barva zubů vám to kazí? Dnes už není pomoc nikterak složitá a ani není příliš nákladná, můžete se o tom sami přesvědčit. 

Rizika spojená s bělením?

Pokud nepatříte mezi ty šťastnější, kterým se podařilo udržet si krásné bílé zuby od mládí až do zralého věku, pak jistě oceníte, že mladistvější vzhled není nikterak nedosažitelný, zvláště pak, jedná-li se o bělejší zuby.

Ty tam jsou doby, kdy u nás bylo bělení zubů spojeno se zdravotním rizikem nebo s následnými komplikacemi. S vědeckým pokrokem a novými technologiemi se i bělení zubů posunulo do zcela bezpečné a v podstatě rutinní oblasti činností.

Výrobek pro bezpečné bělení zubů doma

Bezpečné bělení zubů je dnes navíc záležitostí zcela soukromou a domácí, tedy už není zapotřebí nepříjemná návštěva příslušného specialisty a vydávání se cizím lidem na odiv. Domácí bělení zubů umožňuje například nový přípravek, vyvinutý ve Švédsku a vyráběný v USA, který v České republice nabízí společnost BeconfiDent. Tento produkt vedle samotného vybělení také posiluje zubní sklovinu a navíc obsahuje látky potřebné pro správnou péči o dásně.

Balení tohoto nabízeného produktu pro bezpečné bělení zubů doma obsahuje 10 ml bělícího gelu bez peroxidu, zubní dlahy a též průvodce bělením zubů a příslušný návod. S tímto produktem je možné stále udržovat zuby krásně bílé a získat tak ztracené sebevědomí. Jakmile se zbavíte komplexu z nepěkné barvy svých zubů, získáte pozitivnější výraz a jistě se vám bude lépe dařit po všech stránkách, to už je z praxe známá věc. Se zdravým sebevědomím jde totiž vždycky všechno lépe.

Pomoc od skřípání zubů

Pro ty, kteří trpí takzvaným bruxismem, tedy skřípáním zubů, nabízí BeconfiDent také zubní dlahy Sleep Right, jež umožňují klidný a nerušený spánek a omezují bolesti hlavy. Navíc nepotřebují zahřívat jako jiné výrobky pro tento účel, takže vydatný spánek už nemusí být vykoupen nepříjemnými pocity.

BeconfiDent je prostě společnost, která nám umí pomoci nejen od skřípání zubů ale především s bělením zubů doma v soukromí a tím získat ztracené sebevědomí. Přesvědčit se může každý.