Kosmetika Bomb Cosmetics

Každý, kdo touží po něčem opravdu luxusním, by měl zaměřit svoji pozornost na výrobky kosmetické značky Bomb Cosmetics, která si získává stále více fanoušků po celém světě.

Bomb Cosmetics je britská společnost, kterou založili James Moore a Robert Philpott. Jejich hlavním cílem bylo vyrábět produkty s aromaterapeutickými účinky, které zajistí opravdový relax pro tělo i duši.

Velkým plusem je přístup, který značka Bomb Cosmetics zaujímá k životnímu prostředí. Snaží se o šetrný přístup k přírodě, který zvyšuje kvalitu samotných výrobků.

Balistik Bomb Cosmetics

Balistik do koupele Bomb Cosmetics Pineapple Expressed zaujme především intenzivní vůní ananasu. V chladných dnech totiž není nic lepšího, než se ponořit do horké vany, z které stoupá teplá pára prosycená krásnými vůněmi.

Výrobek obsahuje esenciální olej z grapefruitu a exotického bergamotu, který zajišťuje dokonalou hydrataci pokožky během koupele.

Jaké účinky lze očekávat:

  • uvolnění napětí
  • relaxaci celého těla
  • osvěžení těla i mysli
  • hloubkovou hydrataci pokožky

Koupelový balistik Bomb Cosmetics Pineapple Expressed může používat doslova každý. Je vhodný pro všechny typy pokožky.

Balzám na rty Bomb Cosmetics What a Melon!

Dalším produktem značky Bomb Cosmetics, který stojí za vyzkoušení, je balzám na rty What a Melon!. Přírodní oleje a másla zajišťují dokonalou hydrataci rtů, balzám navíc voní po čerstvém ovoci.

Díky praktickému balení lze nanášet balzám na rty prsty nebo štětečkem na rty. Vejde se i do té nejmenší kabelky. Balzám na rty značky Bomb Cosmetics rozhodně stojí za koupi.