Kosmetická recenze: tonizační tablety Lush

Šumivá tonizační tableta LUSH je poměrně velká, vypadá trochu jako obyčejný vitamínový „šumák“. Voní květinově, po levanduli a díky přírodnímu složení je vhodná i pro citlivou pleť.

Použití je velmi jednoduché: Tableta se jednoduše vhodí do misky s teplou vodou a následně se sama rozpustí. Uživatelka si nad mísou zakryje hlavu ručníkem a obličej napařováním vstřebává účinné látky.

Bonus je, že zbylou vodu je možné používat jako osvěžovač obličeje nebo jako tonikum, ne však déle než 3 dny, jelikož jde o přírodní suroviny bez konzervantů.

Po použití je pleť jasný a hladká, rozzářený vzhled vydrží bez problémů celý týden. I velmi suchá pleť je ještě několik dní po napaření a následném nanesení krému hladší, měkčí a lépe se na ni nanáší make-up.

I majitelky mastnější pokožky si tabletu chválí. Napaření otevírá jejich póry a čistí z nich nečistoty. Tableta je proto vhodná jako zdroj energie pro každý typ pleti.

Se značkou LUSH jsou zákaznice velmi spokojené a uvádí, že se těší na každou novinku. Výrobky této firmy navíc netestují své výrobky na zvířatech a kosmetika je vhodná i pro vegetariány a vegany!

Cena: 40Kč/ks