Kosmetická recenze: Skin Refresher MAC

Mezi kosmetickými produkty se objevila další novinka: osvěžovač pleti Skin Refresher od MAC.

Mlhy na obličej nemají v Česku zatím moc tradici. Spousta lidí buď neví, o co jde, nebo jim tyto výrobky přijdou zbytečné. Kdo jim však přijde na chuť, levandulovou pleťovou mlhu od MAC už nedá z ruky.

V elegantní, průhledné plastové lahvičce, o objemu 100 ml s pumpičkou se skrývá hydratační pleťová voda. Lahvička je ozdobena pouze logem firmy MAC a popisem výrobku, takže působí elegantně a čistě. Voda uvnitř voní po levanduli, ale aroma je decentní, velmi lehké.

Aplikuje se stlačením vršku flakonu ze vzdálenosti 20 až 30 cm od obličeje. Tvář pak není mokrá, ale příjemně osvěžená levandulovými mikrokapičkami.

Osvěžovač lze použít jak na nenalíčenou pleť, tak na make-up. Extra vlastností této mlhy je totiž to, že dokáže make-up fixovat a pleť je tak nejen osvěžená, ale líčení vydrží delší dobu. Ve světě jsou osvěžovače pleti tohoto typu proto velmi oblíbené a snad tento trend brzy dorazí i do Čech.

V horkém počasí, po sportu nebo jednoduše na pleť unavenou celodenním koukáním na monitor a vzduchem klimatizovaných kanceláří je osvěžovač jako dar z nebes. Příjemná vůně navíc člověka uvolní a alespoň částečně zbaví stresu.

Skin Refresher od MAC ocení hlavně lidé s unavenou pletí bez života a lidé s dehydrovanou pletí. K dostání je v některé ze specializovaných prodejen MAC, například na Václavském náměstí nebo v nákupním centru Chodov.