Kosmetická recenze: Maska Clarins

Peeling od Clarins si zákaznice rychle zamilovaly. Tahle značka však ve svém repertoáru ukrývá další poklad – pleťovou masku Masque-Baume Repulpant. Jak jsou s ní spokojené?

Masque-Baume Repulpant je zabalena v ploché, karmínově rudé tubě o objemu 75 ml. Obsah tvoří hutnější krémovitá kaše máslové barvy. Je lehce parfémovaná, voní svěže květinově.

Nanáší se na vlhký obličej, doba působení je 10 minut. Poté se obličej umyje dočista a dočistí pleťovým tonikem. Produkt slibuje komplexní vyživení, rozjasnění a relaxaci pleti, kůže by měla být jemnější a dobře hydratovaná.

Jaké je užití masky v praxi? Nanáší se velmi snadno, konzistence je ideální, vůně velmi příjemná. Zákaznice uvádějí, že i po dobu působení se v masce cítí velmi dobře, jako by měly obličej zabalený do něčeho jemného a měkkého. Po opláchnutí je pleť hydratovaná a i po 4 hodinovém spánku dokáže vykouzlit naprosto svěží vzhled.

Příznivé jsou i dlouhodobé účinky. Už po týdnu užívání je pleť hydratovaná nejen po bezprostředním užití masky, navíc je zjemněná a lépe se nanáší make-up. Po 3 týdnech už je pleť hladká a vyživená i na pohled – ubývá viditelných suchých šupinkatých partií, pleť vypadá odpočatě a lépe odolává nově příchozím mrazíkům.

Zákaznice masku rozhodně doporučují, zvlášť teď, v nehostinném počasí, které dává pleti zabrat až až. K dostání je v běžných parfumeriích, například v parfumérii Sephora.