Kosmetická recenze: Make up M.A.C. Studio Moisture Tint

MAC. Oblíbená firma nejlepších vizážistů z celého světa. V Česku už také není žádným nováčkem, přesto je pro některé make-up od MAC dosud velkou neznámou.

Studio Moisture Tint je zabalený ve štíhlé tubě o obsahu 40 ml. Obal je jednoduchý, stříbrný s logem MAC a názvem výrobku.

Jde o lehčí hydratační make-up vybavený ochranným faktorem SPF 15, takže je ideální na denní nošení po městě. Přídavné jméno „lehčí“ by někoho mohlo zmást. Žádný strach, kryje opravdu výborně, zároveň ale pleť nezískává vzhled masky.

Nemusejí se ho bát ani slečny s problematickou pletí. Je neparfemovaný, tudíž se dle recenzentek hodí i pro alergiky a citlivější jedince.

Kámen úrazu nastává se objevuje během aplikace. Při nanášení štětcem je pleť sjednocená a make-up hezky drží dlouhou dobu. přežije dokonce i doteky, jídlo a podobně.

Co se zákaznicím příliš neosvědčilo, je aplikace prsty. V tomto případě make-up rychle zasychá, nejde dobře roztírat, spotřebovává se ho příliš mnoho a výsledný efekt už nevypadá přirozeně.

Make-up lze doporučila všem, kteří nejsou v líčení začátečníci a zvládnou aplikaci štětcem. Koneckonců jde o značku pro profesionální vizážisty, a kdo se jej naučí správně nanést, bude překvapen jeho výdrží. A to za to přece stojí, vypadat po návratu ze školy či práce stejně dobře jako ráno!

K dostání je v prodejnách MAC například na Václavském náměstí, v obchodním centru Chodov nebo na Flóře, a to za 730 Kč.