Kočičky a namakaní týpci aneb Prima kýč roku

Teda, tohle zatím  vypadá na kýč roku… 

Prima dnes rozjela svou prý dlouho očekávanou reality show Hotel Paradise. Celé to zatím vypadá asi takhle: Vezme se pět atraktivních holek kolem dvacítky plus pět dostatečně namakaných kluků kolem dvacítky, pošlou se do hotelu v Dominikánské republice a nechají se, ať se spárují do jakýchsi soutěžních dvojic. Pár spolu bude spát v jednom pokoji, kde jsou kamery a kde i dveře na záchod jsou prosklené. 

Holky budou chodit v růžových minišatečkách nebo kraťáskách a v botách na vysokých podpatcích. Kluci budou mít obtažená tílka, aby ukázali svaly. 

K tomu všemu se šoupne jedna kýčovitá moderátorka, která tuhle show uvádí snad ještě rozpačitěji, než kdysi VIP zprávy, než ji z nich vykopli, kvůli nějakým fotkám se zeleninou  (které už stejně všichni znali). Je ale fakt, že jinou moderátorku si v tomhle prapodivném polokuplířském pořadu nějak ani představit neumím. Moderátorka se nacpe do pseudonóbl šatů jako vystřižených z průvodce po Matějské pouti a je ověšená cingrlaty, že by jí kdejaká provozovatelka střelnice mohla závidět. 

Až se párečky mladých a atraktivních lidí spárují, frkne se k nim jeden kus platinověblond superprsatice, jejíž velikost podprsenky  odpovídá i výšce jejího IQ a kterou i jeden ze soutěžících považuje za prostitutku. Omyl! Není to šlapka, je to slovenská playmate. Holky ji okamžitě začaly nenávidět a přestaly vypadat nadšeně. Klukům nadšení zůstalo, protože by prsatici brali aspoň na jednu noc.

Po týdnu prý někdo ze soutěže vypadne a přijdou zase jiné kočičky a frajeři a tak to bude asi pořád dokola. 

Má to být prý reality show plná dobrodružství, napětí, zvratů, intrik, flirtu a tak. Já zatím viděla jen spoustu nakrucování se před zrcadlem (z řad dámské i pánské části osazenstva), slyšela víc vypípání sprostých slov, než dialogů, a tak nějak to celé bylo o ničem. Vlastně jsme se jen dozvěděli, že holky mluví jako dlaždiči a soutěžící pánové jim v množství drsných výrazů zdaleka nasehají ani po paty. A že jeden ze soutěžících je podle jedné ze soutěžících debil, že další soutěžících si chce užít v tom hotelu aspoň dva týdny a jiná, že hodlá vyhrát ten milión, o který jde. A pak už se jen playmate neustále kroutila před kamerou, upravovala si vlasy a prsa  a vykřikovala, jak je v tom exotickém ráji teplo, zatímco my tady máme zimu. 

Celé je to proložené příšerně kýčovitými obrázky ve stylu džungle šmrncnuté zlatými doly. A o co jde, je jasné už od chvíle, kdy soutěžící páry, které se právě poznaly, najdou ve svých postelích zásobu kondomů. 

No, jsem zvědavá, jak dlouho bude diváky bavit koukat se na tyhle kočičky a namakané týpky na té podivné dovolené. I když pokud někoho zajímá, kdo se s kým ochotně vyspí před kamerami, kdo se totálně znemožní a kdo z téhle akce vyjde s pošramocenou duší, asi se bude dívat i na další díly. Mně to ale stačilo jednou.   

_____________________________________________________________________________

Všechny fotky:  http://www.facebook.com/hotelparadise.cz?sk=wall