Klára Vytisková z Toxique je tváří Stormu

Módní značka Storm představuje novou oficiální tvář Kláru Vytiskovou z Toxique. Klára se stává další osobností, která bude nosit doplňky a hodinky této britské značky. Vystřídala tak moderátorku Kateřinu Kristelovou.

Na otázku, jak se moderátorka a zpěvačka Klára Vytisková ke spolupráci s výrobcem doplňků a hodinek Storm dostala, odpovídá: „Oslovili mě, tudíž je to spíš otázka pro Storm. No, a protože se mi tam hodně věcí líbí, šla jsem do toho.“

A že se Kláře opravdu líbí hodně věcí, je vidět již z nových fotografií, které pro Storm nafotila. Klára boří všechny konvence a rozhodla se nosit hodinky rovnou několikery.

„Naše značka je určena pro lidi, kteří chtějí být osobití, nebojí se vyjádřit svůj názor a individuální postoj k životu, takže spolupráce s Klárou je logickým vyústěním našich společných pohledů na svět kolem nás,“ vyjadřuje se k výběru celebrity, tváře značky, marketingový manager značky Storm Luboš Petr.

A jak si Klára vybírá doplňky? „Jednoduše: líbí, nelíbí. Se značkou Storm mě spojují především moje nejoblíbenější hodinky. Líbí se mi na Stormu, že se nebojí experimentovat.“

To samé rozhodně platí i pro Kláru, kterou pro její styl zkrátka nelze přehlédnout. Klára má ráda kontrasty. Nakupuje v sekáčích, v klasických obchodech a ráda si koupí i nějakou autorskou módu. Všechno to pak pěkně zkombinuje dohromady.