Kdo nahradí Johna Galliana

Módní dům Dior zoufale hledá náhradu za Galliana, jehož kariéra je zřejmě definitivně za zenitem. Zde je několik tipů, kdo byl mohl Galliana nahradit.

1.Riccardo Tisci: současný top designér módního domu Givenchy absolovoval stejně jako Galliano prestižní londýnskou školu Saint Martins. To, že by měl svou stávající pozici u Givenchy opustit, mu média nutí každý rok. Loni například prorokovala, že nahradí Stefana Pilata u YSL.

2. Alber Elbaz: šéf Lanvinu umí navrhnout šaty, po kterých ženy šílí. Navíc je v osobním kontaktu velmi nekonfliktní a přátelský, což by po arogantním a problematickém Gallianovi tým Dioru s radostí uvítal.

3. Hedi Slimane: bývalý šéf Dior Homme se údajně vrátí zpět do módního byznysu právě jako nástupce Galliana. Tahle teorie by neměla chybu, kdyby ovšem Slimane nebyl specialista na pánskou módu a s navrhováním pro ženy téměř neměl zkušenosti.

4. Nicolas Ghesquière: návrhář z Balenciagy je prý kandidát, kterého nominovali šéfredaktoři nejvlivnějších módních časopisů.

5. Stefano Pilati: proč se pořád spekuluje, že šéf z YSL opustí svou pozici? Děje se to snad proto, aby nahradil Galliana?