Kabelky Desigual na jaro a léto

Španělská módní značka se vyznačuje kolekcí tašek a kabelek, které hýří barvami. Kabelky jsou zdobeny pestrobarevnými květinovými vzory, které často přecházejí do rozverné batiky.

Kabelka z kolekce Desigual s označením Ibiza Rojo Mandala, taška Desigual Rounded Pink nebo tašky přes rameno Desigual Napafluo, Pretty či Dominica svým veselým a hravým provedením a nápaditým designem zaručeně rozzáří a prosluní každý jarní nebo letní den.

Je radost se na tyto barevné kombinace na kabelkách a taškách Desigual dívat a ještě větší radost je jednu z těchto kabelek nosit a rozverně se přehrabovat v jejich prostorných útrobách. Kabelky Desigual často bývají v různých akcích a slevách.

Desigual je španělská módní značka, která vznikla v roce 1984 v Barceloně. Je známá pro svou originalitu a neopakovatelné motivy. Vyznačuje se hravostí a barevností. Soustředí se na detail. Vyvolává pozitivní emoce a dobrou náladu díky pestrým vzorům a tvarům. Sortiment je určen ženám a je velmi široký, patří sem kabelky, doplňky, oblečení i boty.