Jak zvládnout a přežít svůj život?

Život je krátký, život je cenný a nám všem život jednou skončí. Já osobně věřím, že jsme všichni zodpovědni za to, jak si zvolíme, že budeme žít ten jediný život, který nám byl dán.

Věřím, že přijde den, kdy se setkáme se svým Stvořitelem. Představovala jsem si, že ten den bude vypadat nějak takto:

Bůh se s vámi setká ve vchodu do vašeho dalšího života.Když vás však vezme dál, posadí vás a ukáže vám chvíle vašeho života, jak jste je přežili. Když se budete dívat a znovu prožívat své dávné zážitky a činy s Ním, budete se cítit v rozpacích, trochu zahanbeni, ale budete se smát a usmívat na ostatní. Když to skončí, pomyslete si:

„Mohl jsem toho udělat mnohem víc, mohl jsem to udělat mnohem lépe. „

Pak vám ukáže jiný život.Opět to budete vy, ale budete se se závistivými očima dívat na scénář života, který jste „mohli přežít“. Uvidíte ty zlaté příležitosti, které před vámi v životě stáli, které byste proměnili na velké a naplňující odměny.

Jistě, viděli jste překážky a nezdary, ale v tomto životě jste je použili jako schody k výjimečnosti. Prožili jste svůj sen. Váš život byl mistrovským dílem. 

Ať už věříte čemukoli, udělejte ze svého života mistrovské dílo. Nedopusťte, abyste uvízli ve snaze naplnit to, co očekávají od vás ostatní a přitom zapomněli na budování svého vlastního života. Nedovolte, aby vám vaše malicherná zaneprázdněnost bránila užívat si těch nejcennějších období v životě.

Nikdo z nás nedostane druhou šanci.Máme jen krátký moment, jednu šanci, abychom žili svůj nejlepší život, nebo litovali a toužili po tom, co mohlo být.

Doufám, že jsem vás podnítila k tomu, abyste zkontrolovali směr vašeho života, abyste objevili svůj sen.

Jděte za svým cílem! Směr budoucnosti čeká na vás!

.