Jak výhodně nakoupit?

vyhodne-nakupy

Přemýšlíte nad tím, jak ušetřit nemalé částky a užívat si ještě větší radost z nákupu pro vás i pro blízké? Poradíme vám, jak hledat a využívat ty nejlepší nabídky. Víte také, jakým dárkem určitě nikoho neurazíte? Zjistěte to!

Naučte se hledat slevy

Znáte ten pocit, kdy odcházíte z obchodu nebo zavíráte internetový prohlížeč s pocitem, že se vám podařilo nakoupit vše potřebné za bezkonkurenční ceny? Pokud ne, možná se vám bude hodit krátký manuál, díky kterému se výhodné akce naučíte hledat a využívat. Pro levnější nákupy v kamenných obchodech totiž běžně listujeme akčními letáky, ani u online nákupů tomu ale nemusí být jinak. Právě internetové obchody totiž také často pořádají akce a speciální nabídky, kterých je škoda nevyužívat. 

Využívejte slevové kódy

Kdo by nemiloval slevy? Koupit oblíbený parfém, rtěnku nebo sprchový gel za výhodnou cenu je pro nejednoho z nás více než příjemné. Právě proto tu jsou slevové kódy, které obvykle zákazníci získávají za věrnost přímo do svých mailových schránek. Například Notino slevový kód můžete získat přihlášením k newsletterům nebo sledováním sociálních sítí Notina. Registrací také získáte ucelený přístup ke všem výhodným akcím, díky kterým ušetříte nebo dostanete dárek k nákupu. 

Sociální sítě jako svět plný slev

Jen málokdo z nás není registrovaný na některé ze sociálních sítí, která se slevovými kódy jen hemží. Pokud tak i vy denně prstem projíždíte přes obrazovku chytrého mobilu, využijte tento čas třeba i hledáním slev. Influenceři totiž mohou nabízet slevové kódy, které uplatníte právě i třeba ve vašem oblíbeném obchodě. Radovat se následně můžete z výhodného nákupu dárků pro vaše blízké nebo nového kousku pro vás.

Dárková poukázka jako vděčný dárek

A na závěr jeden tip, jak se vyhnout výměnám zboží v případě, že se zrovna netrefíte do vkusu oslavenci. Pokud si nejste jisti výběrem dárku, zvolte dárkový poukaz, kterým určitě nic nezkazíte. Obdarovaný si sám vybere oblíbenou vůni nebo kosmetiku, a vy tak předejdete obavám, že zkrátka nevyberete dobře. Dárkové poukazy obvykle koupíte jednoduše on-line – vytisknuté je můžete originálně zabalit a oslavence tak neochudit o fyzickou podobu dárečku. Většina obchodů nabízí dárkové poukazy v různých hodnotách, díky kterým si sami zvolíte, jak hodnotný dar předáte. 

Pokud jste nevybrali z následujících tipů, je možné se pustit do výroby dárku sám. Je možné vyrobit například papírové přání, fotoalbum nebo hrníček. Jak vyrobit dárek?