Jak stříhat vlasy

Pokud nastane ten čas kdy jsme se odhodlali pro návštěvu kadeřnického salonu vyvstává otázka, jak stříhat vlasy. Samozřejmě, že záleží na tom v jaké délce je máme před stříháním, jak dlouho nám rostou, v jakém účesu se nejlépe cítíme, vypadáme a pod. Necháme je v původní délce, dáme si jen sestříhat konečky, nebo trochu jejich přistřihnout či jejich dáme úplně nakrátko? 

To jsou otázky, které nám víří v hlavě před každou návštěvou kadeřnictví nebo holičství. Je jasné, že před rozhodnutím jak stříhat vlasy se častěji zaměřujeme na módní časopisy kde sledujeme trendy. Jenže ne každý vypadá jako model na fotografii nebo obrazovce a jsou zde oprávněné obavy jak budu vypadat po tom. Ano je to rozhodnutí, kde zvažujeme názory svých blízkých a v konečném důsledku odborníka, když už sedíme v křesle. 

Je velmi efektivní, pokud se rozhodneme pro změnu účesu, která vyžaduje výrazné zkrácení vlasů, abychom si je dali zkrátit postupně, neboť častokrát může nastat ten moment překvapení, že je to až moc krátké a tehdy se už nedá dělat nic.

Nejideálnější je ale problém jako stříhat vlasy vyřešit tím způsobem, že máme svého kadeřníka, který naše vlasy zná dokonale a ví nejlépe co a jak nám sluší.Odpadne nám často zbytečné sledování modelů kde dokonalé účesy vypadají perfektně jen na té které konkrétní hlavě.

.