Jak správně sbalit kufr s Louis Vuitton

picture-1-1360796470-1435376

Víte, jak si správně sbalit věci do kufru? Že na tom není nic těžkého? Ale co vás nemá! Dobře sbalit kufr je umění! Alespoň nás o tom chce přesvědčit francouzská módní značka Louis Vuitton, která svou kampaň na podporu kolekce zavazadel Louis Vuitton pro léto 2013 podpořila sérií instruktážních videí s názvem The Art of Packing (Umění sbalit se)

Videa ze série The Art of Packing přinášejí tipy a návody, jakým způsobem balit jednotlivé kusy oblečení tak, aby se do kufru všechno vlezle a aby nedošlo k pokrčení nebo dokonce poškození oděvu. Názorně se můžete podívat, jak správně skládat košili, dozvíte se fígl, jak sbalit dvě košile do sebe, jak si poradit s bundou, která se do kufru ne a ne vejít, jak sbalit rifle, aby zabraly co jak nejméně místa atd.

Hlavní roli v těchto videích hrají pochopitelně tašky, kabelky a další zavazadla z poslední kolekce Louis Vuitton. Ve videu se představí také nový luxusní kufr na kolečkách Louis Vuitton Zéphyr Trolley.

Vím, že ne každý si běžně kupuje kabely, kufry nebo tašky Louis Vuitton, ale věřím, že postup balení zavazadla, který je prezentován v těchto videích, se dá docela dobře použít i v případě, že cestujete (jako většina z nás) s obyčejným neznačkovým kufrem. Ostatně kufr Louis Vuitton s cenou kolem 4.000 dolarů stojí více než velmi nadprůměrná rodinná dovolená pro náročné cestovatele.

Podívejte se na videa s balením kufru a nechte se inspirovat při pilování své techniky balení zavazadel nebo se zasněte a představujte si, že cestujete s těmito krásnými kufry a nebo se jen příjemně pobavte, protože samotná videa jsou velmi hezky zpracovaná rozhodně stojí za zhlédnutí.

 Balíme se!

Skládáme košile

Balíme rifle

Balíme kabátek