Jak se stát upírem?

Stát se upírem není ve skutečnosti nic těžké. Samozřejmě, pokud předpokládáme, že nějakého znáte. Jelikož se vampyrismus přenáší slinami, stačí aby vás už jen pokoušel. Doporučujeme oblast krku. Nemůžete však zapomínat, že jde o skutečně dlouhodobý proces.

Jak to funguje?

Funguje to prakticky jako klinická smrt. Ale jen velmi krátká. Člověk na chvilku zemře, aby se mohl stát upírem.Upír většinou čakáva opodál, zatímco vykrvácí, ale pokud uvažujeme o tom, že je to váš známý, tak může stát i při vás. Získáte skvělou schopnost regenerace a nebudete cítit bolest. Nebo jen trošku, tady se názory liší.Neměli byste také zapomenout nechat vašemu kolegovi upít z vaší krve – mimochodem vaše nová specialita!

Jiný kraj, jiný mrav!

Popis výše popsaný platí u nás v Evropě, takže pokusu vás upír, vy zemřete a probudíte se jako další upír. V jiných zemích to však funguje jinak.

V takovém Bulharsku a Srbsku například věří, se upírem stane člověk, který zemře a nad jeho mrtvolou (dokud není pohřbena) proletí pták.Nic víc. Stačí, aby nad vámi letěl obyčejný holub a je z vás upír.

V jiných zemích, především však v USA věří, že stačí, aby Vám upír dal upít své krve. Pak se můžete pustit do upírského sexu a je z vás originál upír.

Závěrem ..

Asi jste při čtení pochopili, že jsem se snažil vnést do psaní trochu humoru. Tak či onak, existují lidé, který v existenci upírů skutečně věří.  Hodně štěstí!

.