Jak se nevyfiknout na silvestrovskou oslavu

Je poslední odpoledne v roce. Ty z nás, které se chystají vyrazit večer někam popíjet a oslavovat, už mají pravděpodobně touhle dobou na hlavě natáčky, na obličeji pleťovou masku s kolagenem a právě si potřetí odlakovávají nehty, protože se nemůžou rozhodnout, který lak je pro tenhle důležitý večer ideální. A až si namalujeme na hlavu nějaký ten pěkný obličej, začne tak hodinové pobíhání mezi skříní a zrcadlem s opakovaným vykřikováním: Nemám co na sebe! Co si obléknout, to neporadím. Ale za to vím, co si rozhodně neobléknout. A napřed se podíváme na pány. Pánové, možná milujete svoji kšiltovku víc, než cokoliv na světě. Ale prosím, uvědomte si, že do uzavřené místnosti, i když je to klub, diskotéka nebo hospoda, chodí v kšiltovce jen burani. A muži, kteří se nedokázali smířit se svou pleší.

Chápu, že pokud jste celý rok makali ve fitku tři hodiny denně, máte chuť se pochlubit, jak jste si vypracovali svaly. Pokud ale nejste striptér, prosím, nesvlékejte se. Polonahý chlap patří na pláž, ne na oslavu. 

Ani pánové by to neměli přehánět s návštěvou solárií a se samoopalovacími krémy. 

A teď něco pro dámy. Sexy overálek, pár kilo navíc, protančená noc a vydýchaný vzduch = budete se potit. I na nevhodných místech. Pokud si oblečete něco z jemňounké látky, bude to vidět. Aspoň to neukazujte. A dívka vpravo je přesná ukázka toho, jak by se neměl oblékat někdo, kdo nemá ideální postavu. Kdyby si na sebe vzala cokoliv, co má třeba pásek, přestřižení pod prsy nebo aspoň trochu jiný tvar, nemusela vypadat jako těhotný Otesánek.  

Je bezva, když jsou holky vysportované a ohebné. Pokud ale nutně musíte předvádět prostocviky i na party, vezměte si kalhoty nebo kraťasy. Až tuhle fotku uvidí rodiče, máte nejmíň do půlky února domácí vězení!

   Bílá podprsenka vykukující pod černým topem není sexy. Bílá podprsenka vykukující  pod černým topem je laciná, vulgární a trapná. Pokud musíte nutně mít výstřih do pasu, neberte si minisukni. Budete vypadat, že jste půl roku neměly chlapa a dnes už fakt uděláte úplně cokoliv, abyste někoho urvaly a nad ránem  odvlíkly domů.  

Spodní prádlo veřejně předvádějí jen puberťačky, dámy ve vykřičených domech a osoby, které zcela pozbyly soudnosti. V punčochách oblečených podobným způsobem nebudete sexy. Budete vypadat, jako že jste si zapomněly sukni. 

A nejlepší nakonec: šatičky a čouhající ramínka. V tom horším případě ta hnusná umělohmotná. Prý neviditelná. Když už chcete nosit šaty bez ramínek, kupte si k nim i podprsenku bez ramínek. Pokud je dobře ušitá, udrží bez potíží i velmi rozměrné poprsí. A nebudete vypadat jako předloňská Miss plesu zahrádkářů z Horní Dolní.

Fotky vyloupeny z nyx.cz, Módního pekla a jiných internetů.