Jak na Facebook a jak na Pokec?

Sociální stránky jako Facebook a Pokec jsou ve světě velmi oblíbené. A v posledních letech se stávají více a více oblíbenými iu nás na Slovensku. Každá z těchto dvou stránek má své klady a své zápory, proto se vám pokusíme ukázat, jako na Facebook a jako na Pokec v pár jednoduchých krocích. Věříme, že si jednu z těchto sociálních platforem vyberete a budete na ní šťastný. 

Sociální platformy se staly součástí našich běžných životů. Jednou z úplně prvních a největších na Slovensku je právě Pokec od společnosti Azet. Kč. Jde o obrovskou multimediální část Slovensku internetu, kde můžete najít opravdu vše od informací o vašich přátelích, společné fotky, nové události.

Pojďme se ale podívat trošku blíže než na Pokec.Nejprve musíte navštívit hlavní stránky Pokec na adrese www. Pokec. Kč. Vidíte aktuální počet připojených dívek a kluků. Je to zajímavé číslo a můžete skutečně vidět, že jde o velkou stránku. Nyní se musíte zaregistrovat a vybrat si své jméno. Chatovací nevystupuje, nebo nemusíte, pod svým reálným jménem. Toto hodnotím jako hlavní výhodu Pokec oproti Facebooku. Můžete se nazvat jakýmkoliv jménem a nemusíte se bát o své soukromí. 

A až nyní přichází ta skutečná otázka jako na Pokec ? No nejdříve se musíte přihlásit a ocitnete se ve svém účtu. Zde můžete zeditovat svá nastavení a informace o své osobě. Také můžete nahrát své fotky a hlavně profilovou fotku. Ta je důležitá, lidé vás podle ní budou poznávat.

A to je vše jako na Pokec.Už se jen rozjeďte do jedné z desítek otevřených místností a začněte chatovat, mluvit, zda flirtovat s novými lidmi. Toto nezažijete nikde jinde pouze na pokec. Můžete si také najít své kamarády z reálného života a přidat si je. Věříme, že si užijete spoustu zábavy a že už víte jak na Pokec!

Stránky Facebook najdete na stejnojmenné adrese www. Facebook. Com.Jde sice o anglickou doménu a americké stránky, obsah je již prakticky celý ve slovenském jazyce. Takže by jeho používání neměl být žádný problém, i když neovládáte angličtinu.

V první řadě se hned na hlavní stránce zaregistrujte. Zde však na rozdíl od Pokec uvádějte z pravidla reálné informace. Facebook nemá problém vám váš účet vymazat, pokud zjisti, že vaše údaje jsou vymyšlené.Nemusíte se bát o své osobní údaje, ty jsou na serverech Facebooku v bezpečí a nikdo by se k nim neměl dostat.

Když jste už přihlášeni, tak přichází na řadu otázka Jak na Facebook , protože se to tu může na první pohled zdát velmi chaotické. Na začátku nemáte samozřejmě žádné přátele a není zde možnost jít si psát s neznámými lidmi jako na pokec. Takže si je musíte přes vyhledávání všech najít.Naštěstí, když už nějakých máte ostatní vám už budou přicházet sami – budete vidět, že vám jejich Facebook doporučuje. Také si nezapomeňte nahrát vlastní fotku do profilu a trošku jej vyplnit. Můžete tak najít nové kamarády a možná i více. To je taková základní prohlídka Jak na Facebook. Doufám, že jste pochopili alespoň základy!

Ať už se rozhodnete pro stránky Facebooku nebo Pokec, věřím, že si užijete spoustu zábavy.Obě z těchto stránek nabízí mnohé zajímavé možnosti jak na nich strávit svůj volný čas. Doufáme také, že vám naše návody Jak na Facebook a Jak na Pokec alespoň trošku pomohli při rozhodování. Už nám nezbývá asi nic jiného než poděkovat za váš čas a poděkovat Markovi Zuckerbergovi a celé společnosti Azet a. S. , Za vytvoření podobně úžasných systémů, bez kterých by internet byl o něco chudší. 

———-

Název Azet, Azet. Kč, Pokec a logo Pokec jsou ochrannými známkami ve vlastnictví společnosti Azet a. S. , Název a logo Facebook jsou ochrannými známkami ve vlastnictví Marka Zuckerberga a tento článek vznikl jen jako svobodná, užitečná příručka při výběru sociální platformy.

.