Jak funguje připínací, strap-on penis

hratky-v-loznici

Mnoho lidí může mít pocit, že připínací, strap on penis využijí pouze homosexuální páry, se kterými se tato pomůcka asociuje nejčastěji. Přitom když se této představě trochu otevřete, uvidíte nespočet možností, jak se dají s připínacím dildem zpestřit sexuální hrátky. V dnešní době je nabídka těchto pomůcek více než široká a vy si tak můžete vybírat mezi nejrůznějšími druhy připínáků podle toho, jak je chcete využívat a pro koho jsou určeny. Odhoďte stud a pojďte si s námi zodpovědět všechny dotazy týkající se připínacích penisů.

hratky-1

Co to vlastně je připínací penis a jaké máme druhy strap – onů?

Někdo neví, někdo tuší a někdo už je hrdým uživatelem. Pojďme si říct, jak připínací penis funguje a jak může vypadat.

Klasický připínací penis můžete najít i pod anglickým názvem strap – on, který i u nás v České republice zdomácněl. Připínací penis je v základní výbavě obyčejně dildo připevněné na postroj či latexové kalhotky. K dispozici jsou také samotné postroje, na které se dá libovolně připevnit co zrovna potřebujete. Pokud chcete moment prožít naplno, můžete vybírat mezi vibračními dildy či kombinací klasického, pevného dilda a vibračního vajíčka. 

Dvojité připínací penisy

Velkým oblíbencem mezi připínacími penisy je také dvojitý připínací penis, který najednou umožňuje vaginální i anální penetraci partnerky. A nebojte se, ani vy nezůstanete na suchu. Existují strap – ony, které mají v postroji zabudované vaginální či anální dilda určená jen pro vás a vaše potěšení. Díky vychytávkám připínacímu penisu si tak mohou obě polovičky užívat hodiny ničím nerušeného a spolehlivého sexu.

hratky-2

Jakým způsobem můžete připínací penisy využít?

Počet možností, jak můžete strapony využít je přímo úměrný množství variant, ve kterých se připínáky vyrábí. A že je ten výběr široký! Jak už jsme uvedli, s připínacími penisy se asi nejčastěji spojují homosexuální páry. Pro některé lesbičky je to téměř povinnost v šuplíku, pro gaye může být strap – on jistota v případě neduhů erektilní dysfunkce či předčasné ejakulace. Koneckonců pro tento případ si připínací penis pořizuje i spousta heterosexuálních párů. Pro některé ženy je zase obrovská slast dvojitá penetrace a tak sáhnout po připínáku, který má dutý otvor na penis partnera a dildo pod ním.

Co znamená pegging

Pegging je v poslední době velmi oblíbená a užívaná sexuální praktika u heterosexuálních párů. Při těchto hrátkách se role muže a ženy obrací a žena se tak ocitá dominantní pozici, při které uspokojuje muže umělým penisem či prstem. 

Pro tuto sexuální praktiku je strap – on penis ideální pomůckou. Žena si nasadí postroj či kalhotky s umělým penisem a hned má k dispozici dokonalý nástroj jen pro partnerovo potěšení. Většina žen, která se oddává análnímu sexu potvrdí, že anální sex se s vaginálním nedá srovnávat z důvodu velmi silné stimulace. Jde jednoduše o něco úplně jiného. Tak proč by si to nemohl užít i muž? Když si ještě žena vybere postroj s integrovanými vaginálními či análními kolíky pro sebe, zaručí tím extrémně vzrušující zážitek, který ocení oba dva.