Jak dívat Sport online?

Určitě každý z nás ví, že LIVE sporty se dají sledovat i přes internet, ale problém je v tom, že ne každý ví, jak nato. Proto jsem se rozhodl napsat tento článek. Na internetu můžete také sledovat všechno možné jako Football, NHL, MBA, MLB a mnoho dalších. Vše je přitom ZDARMA!

Přejděme k návodu na sledování zápasu:

1. Ke sledování zápasu je potřeba mít nainstalovaný nějaký přenosový program.Nejčastěji používané jsou: Sopcast , PPStream , TVAnts , TVU , PPMate , PPLive je jich samozřejmě více, ale tyto bezproblémově stáhnete přes Google.

2. Po stažení je program třeba nainstalovat.

3.  Když chcete na svém nainstalovaném programu sledovat sport, přemístíte se na stránku, kde vám nabízejí odkazy. Doporučuji Vám

4. Když se přesunete na stránku, klikněte na Live Sports a vyberte si SPORT, který chete sledovat a potom u vámi vybraného zápasu na takovou malou telku.Po otevření, se vám otevřou i odkazy na sledování zápasu (odkazy jsou dole-stačí scroll) – samozřejmě, může nastat, že tam ještě žádné nebudou – to bude tím, že do začátku zápasu je ještě hodně času a podobně. Jinak, u daného zápasu je i napsáno kdy začíná.

Dále si najdete již v nabídce vhodný odkaz pro váš program (bude mít název programu), přes který chcete sledovat zápas.Po kliknutí by se vám automaticky měl otevřít daný program a začne načítat (buffer) zápas. – Pokud napíše, že Channel offline nebo něco podobného, ​​zkuste druhý odkaz.

Tip na závěr:

Pokud Vám to bude dělat hovadiny, jako např. : Sekat obraz, zvuk a podobně, tak problém bude zřejmě na vaší straně. Např.: pomalým / zpomaleným internetem.Takže pokud máte zapnuto programy jako např. ICQ, Skype, nebo hlavně p2pClient (uTorrent, Azureus a podobně), tak si je vypněte. Kvalita přenosu by se měla zlepšit.

.