I love… Coconut & Cream – recenze

Produkty I love… si doslova a do písmene zamiluje každý příznivce sladkých vůní. Tyto blahodárné přípravky mají jediné poslání, a tím je vyvolat pocit štěstí. Vybírat lze ze šesti kombinací, které jsou zosobněním lahodných a také vášnivých vůní.

I love… Coconut & Cream je to pravé pro každého milovníka kokosu. Ten je v tomto případě doplněn smetanou, s níž vytváří skutečně nepřekonatelnou kombinaci.

Jedním z přípravků z této řady je osvěžující tělový sprej I love… Coconut & Cream, který se díky své velikosti vejde snad do každé kabelky. Velkou výhodou tohoto spreje je, že vůbec nelepí a nezanechává nepříjemný povlak. To jediné, co na pokožce zůstane, je nádherná vůně.

K dostání je také sprchový gel I love… Coconut & Cream, který z těla smyje nečistoty celého dne a zanechá pokožku nádherně voňavou. Na dovolenou lze zakoupit jeho miniaturu (100ml balení).

Dalším výrobkem této značky je hydratační tělové mléko I love.. Coconut & Cream, které je vhodné především pro smíšenou a normální pokožku. Hydratuje po dobu několika hodin a díky hutné konzistenci podobné máslovým krémům se dobře roztírá.

Jak už bylo řečeno značka I love… nabízí celou řadu vůní, tudíž i ti, kteří vůni kokosu zrovna neholdují, si jistě přijdou na své. V nabídce jsou například produkty s vůní melounu, jahody nebo vanilky.